• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
JANPOL

Pokrowiec PUROACTIVE JANPOL 80x200 – OUTLET

294,00 zł 235,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 235,20 zł

Nowoczesny pokrowiec Puroactive z probiotykami. Wymiary pokrowca: 80x200x16 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Pokrowiec Puroactive marki Janpol stworzono przy zastosowaniu zaawansowanej technologii aktywnych probiotyków, co skutkuje zmniejszeniem ilości kurzu nawet o 93%. Proces aktywacji, który zachodzi podczas codziennego użytkowania, umożliwia kulturom bakteryjnym wnikięcie głęboko w strukturę tkaniny, co pozwala na absorpcję wilgoci i stworzenie środowiska wolnego od alergenów. Dodatkowo łatwość zdejmowania pokrowca za pomocą zamka rozdzielczego oraz możliwość prania w warunkach domowych w temperaturze 40 stopni Celsjusza przekładają się na wygodę użytkowania. Model jest pikowany.
UWAGA! Pokrowiec nowy. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Pokrowce z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY POKROWCA: 80x200x16 CM
Pokrowiec Puroactive Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL