• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Materac TOP THERMO MATERASSO 155x200 nawierzchniowy - OUTLET

1 647,00 zł 741,15 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 823,50 zł

Materac nawierzchniowy Top Thermo Materasso w rozmiarze: 155x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materace nawierzchniowe mają za zadanie podnieść komfort snu na głównym podłożu, które nie spełnia oczekiwań użytkownika. Model Top Thermo został stworzony z myślą o osobach z alergiami i problemami z nocnym poceniem. Dzięki zastosowaniu specjalnej pianki termoelastycznej, materac skutecznie absorbuje nadmiar ciepła wydzielanego przez ciało, utrzymując odpowiednią temperaturę podczas snu. Dodatkowo materiał idealnie dopasowuje się do kształtu ciała śpiącego, minimalizując uczucie nacisku. Dzięki temu zapewnia relaksację mięśni i sprzyja pełnej regeneracji organizmu, eliminując dyskomfort podczas snu.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, nieoryginalnie zrolowany w folii zastępczej. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 55%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8 CM
Materac Top Thermo Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO