• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac VERBENA PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

3 819,00 zł 2 482,35 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 673,30 zł

Materac kieszeniowy Verbena z kolekcji Pan Materac. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Verbena to idealna opcja dla użytkowników, którzy pragną spać wygodnie i zdrowo. Zbudowany jest na bazie nowoczesnych sprężyn kieszeniowych, uzupełnionych o dwie różne rodzaje pianek - Bultex i Dynamic Blue. Dzięki siedmiu strefom twardości doskonale podpiera całe ciało. Pianka Bultex zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, co wpływa na higienę materaca, natomiast pianka Dynamic Blue jest niezwykle odporna na długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo warstwa maty kokosowej, pomiędzy pianką a sprężynami, zwiększa twardość, co przekłada się na optymalne wsparcie ciała i odporność na odkształcenia. Materac Verbena to nie tylko komfort snu, ale także dbałość o higienę i trwałość.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany na płasko w oryginalną folię. Na materac nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Verbena Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC