• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Ochraniacz 3 warstwowy wodoodporny PAN MATERAC 160x200 – OUTLET

379,00 zł 265,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 303,20 zł

Wodoodporny ochraniacz na materac z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Ochraniacz marki Pan Materac to produkt przeznaczony do ochrony materaca przed zabrudzeniami oraz wilgocią. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą przedłużyć żywotność swojego materaca oraz utrzymać go w czystości. Ochraniacz wykonany jest z elastycznego materiału, który dopasowuje się do kształtu materaca, i nie przesuwa się po jego powierzchni podczas snu. Ochraniacz został wykonany z tkaniny Tencel, która zapewnia ochronę przed przenikaniem płynów wewnątrz materaca oraz zapobiega powstawaniu plam. Ochraniacz marki Pan Materac jest łatwy w utrzymaniu czystości - można go prać w warunkach domowych w temperaturze do 95 stopni Celsjusza. Produkt będzie odpowiedni do każdego rodzaju materaca, którego wysokość nie przekracza 30 centymetrów.
UWAGA! Ochraniacz w stanie idealnym, brak oryginalnego opakowania. Na ochraniacz został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY OCHRANIACZA: 160x200 CM
Ochraniacz 3 warstwowy wodoodporny Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC