• Obniżka
Promocja
JANPOL

Materac HYBRIS JANPOL kieszeniowy

2 239,00 zł 1 679,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 239,00 zł

Materac Hybrid Janpol z wkładem z 7-strefowych sprężyn multipocket oraz pianek: Red Soft i termoelastycznej.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Hybris to materac o średnim stopniu twardości zbudowany ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket obłożonych dwoma rodzajami pianek: Red Soft i termoelastycznej. Każdy z zastosowanych materiałów cechuje się dużą elastycznością. Dodatkowo w konstrukcji wyodrębniono siedem stref twardości. Dzięki takiej budowie materac Hybris Janpol znakomicie dopasowuje się do anatomicznych krzywizn ciała leżącej osoby i siły nacisku poszczególnych partii sylwetki. Zapewniając stabilne podparcie, może być stosowany przez seniorów i osoby zmagające się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Pozwoli na zdrowy i regenerujący sen. Materac Hybris Janpol jest znakomitym rozwiązaniem w przypadku łóżek dla par, gdyż uginając się jedynie w miejscu zwiększonego nacisku, sprawia, że ruchy jednej osoby nie są odczuwane przez drugą. Wkład umożliwia swobodny przepływ powietrza, tworząc optymalne środowisko snu. Jest to materac dwustronny. Obracanie przyczyni się do wydłużenia jego żywotności. Solidne wykonanie potwierdza 15-letnia gwarancja producenta.

Sprężyny Multipocket
Sprężyny Multipocket: umieszczone w oddzielnych materiałowych kieszonkach, niezależnie działające sprężyny o niewielkiej średnicy i dużej gęstości rozmieszczenia (500/m2). Zapewniają indywidualne podparcie każdej partii ciała dzięki podziałowi na siedem stref twardości, które reagują punktowo na obciążenie. Nie przenoszą drgań, co sprawia, że świetnie sprawdzają się w materacach dwuosobowych.
Red Soft
Pianka Red Soft: pianka żelowa o dużej ilości komórek, które zapewniają dobrą cyrkulację powietrza, odprowadzanie nadmiaru ciepła na zewnątrz i utrzymanie suchego mikroklimatu w czasie snu. Wzbogacona żelem pianka wpływa też na dopasowanie podłoża do kształtów ciała, dzięki czemu kręgosłup zyskuje znakomite podparcie. Cechuje się dużą wytrzymałością na odkształcenia.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: modelująca się pod wpływem ciepła i nacisku pianka visco, która dzięki doskonałemu dostosowaniu do sylwetki, pozwala odciążyć mięśnie i tym samym wspomóc regenerację organizmu podczas snu. Minimalizuje nacisk na punkty kontaktowe, co sprawia, że jest dobrym rozwiązaniem w przypadku osób z problemem drętwienia kończyn.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 CM
Twardość - średni
Hybris - budowa
Pokrowiec Biaxial
Pokrowiec Biaxial: wykonany z dzianiny, która posiada doskonałą sprężystość i znakomicie rozciąga się w każdym kierunku, aby zwiększyć elastyczność rdzenia materaca. Jednocześnie charakteryzuje się dużą trwałością, nie tracąc swojego pierwotnego kształtu. Faktura pokrowca daje delikatne uczucie masażu ciała, pozwalając się lepiej zrelaksować. Może być prany w temperaturze 30 st. C.
Pokrowiec Microtencel
Pokrowiec Microtencel: wytworzony z materiału powstałego z certyfikowanej miazgi drewna eukaliptusowego. Certyfikat FSC gwarantuje, że surowiec stosowany w procesie produkcji pochodzi z odpowiedzialnych źródeł, co jest nie bez znaczenia dla osób przywiązujących wagę do ekologii. Materiał jest przewiewny i dobrze chłonie wilgoć, a następnie oddaje ją do otoczenia. Tym samym zapewnia dobrą termoregulację i wysoki poziom higieny. Jest bardzo delikatny i przyjemny w dotyku, a jednocześnie wytrzymały. Można go łatwo zdjąć i odświeżyć w temperaturze 60 st. C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Promocja
JANPOL