• Obniżka
Promocja
HILDING

Materac GARDA HILDING sprężynowy

1 369,00 zł 1 095,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 369,00 zł

Ekologiczny materac Garda Hilding o dwóch twardościach powierzchni spania. Materac dostępny w specjalnym grubo pikowanym pokrowcu EcoGreen.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Garda Hilding to idealny wybór dla osób, które szukają wygodnego i trwałego produktu. Jest to materac z kolekcji ECO od renomowanego producenta Hilding, który zawsze stawia na jakość i funkcjonalność swoich produktów. Budowa materaca Garda Hilding opiera się na sprężynach kieszeniowych, które zapewniają nie tylko odpowiednie podparcie dla kręgosłupa, ale również redukują drgania i zapewniają wysoką elastyczność. Do produkcji materaca wykorzystano również piankę ECO+HighResilience Foam niwelującą punktu nacisku oraz piankę Pure FlexiFoam o podwyższonej elastyczności, które zwiększają komfort użytkowania i przedłużają trwałość produktu. Materac Hilding Garda jest dwustronny, co oznacza, że można go używać z obu stron. Dzięki temu materac jest bardziej uniwersalny i można dopasować jego twardość do indywidualnych potrzeb użytkownika – strona obłożona pianką ECO+HighResilience Foam wyróżnia się średnią twardością, natomiast strona materaca z pianką Pure FlexiFoam i dodatkową warstwą filcu tworzy twardą powierzchnię snu. Materac Garda Hilding dostępny jest w pokrowcu EcoGreen, który jest łatwy w utrzymaniu czystości. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, co pozwala na zachowanie higieny i zapobieganie rozmnażaniu się szkodliwych mikroorganizmów.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: innowacyjny materiał, który stanowi centralną część materaca Garda. Każda ze sprężyn umieszczona została w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracują indywidualnie – uginają się tylko w miejscach nacisku. Sprężyny ułożone zostały w 7 stref twardości, dzięki czemu zapewniają optymalne podparcie każdej części ciała.
Pianka ECO+HighResilience Foam
Pianka ECO+HighResilience Foam: pianka o grubość ok. 4 cm, która tworzy średnio twardą powierzchnię snu. Pianka o właściwościach, które pozwalają niwelować punkty ucisku oraz dopasować się do naturalnej sylwetki podczas snu. Zapewnia optymalne podparcie ciała, tworząc idealne warunki do sprawnej regeneracji i odpoczynku.
Pianka Pure FlexiFoam:
Pianka Pure FlexiFoam: warstwa pianki o grubości ok. 14 cm, tworząca w obrębie powierzchni spania aż 7 stref twardości, dzięki którym każda część ciała podparta jest stabilnie niezależnie od przyjętej pozycji. Pianka tworzy twardą powierzchnię snu, która przeznaczona jest dla osób o nieco większej wadze.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni-twardy
Garda - budowa
Pokrowiec EcoGreen:
Pokrowiec EcoGreen:: pokrowiec wykonany wyłącznie z testowanych surowców, które nadają się w 100% do ponownego recyklingu. Dzięki grubemu pikowaniu pokrowiec tworzy wyjątkowo przytulne i komfortowe warunki podczas snu. Dodatkowy pas 3D umieszczony po bokach pokrowca zapewnia stały przepływ świeżego powietrza do wnętrz materaca. Pokrowiec należy prać w temperaturze 60 st. C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Hilding
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Hilding
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Promocja
HILDING