


Materac Original Multi Pan Materac to siedmiostrefowy materac na gęstej sprężynie woreczkowej typu MultiPocket, obłożony z jednej strony lateksem, z drugiej grubą warstwą pianki wysokoelastycznej w higienicznym pokrowcu do prania Probiotic.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Materac Original Multi to produkt z wyjątkowej kolekcji Pan Materac. Zbudowany jest ze sprężyn kieszeniowych o małej średnicy typu MultiPocket, ułożonych w siedem stref twardości. Zapakowanie każdej części w oddzielną materiałową kieszeń nadało powierzchni wrażliwości punktowej. Każda sprężyna ugina się indywidualnie, wyłącznie w momencie bezpośredniego nacisku. Ciało w każdej pozycji uzyskuje właściwe podparcie. Baza MultiPocket obłożona jest z jednej strony warstwą profilowanej pianki lateksowej moletowanej o grubości 35 mm, z drugiej strony warstwą pianki wysokoelastycznej o grubości 40 mm Lateks zapewnia produktowi właściwości antybakteryjne, jest wytrzymały i odporny na deformacje. Jego niejednorodna struktura ułatwia wentylację powietrza we wnętrzu materaca. Dzięki zastosowaniu jednostronnie pianki wysokoelastycznej materac należy do najtańszych modeli MultiPocket tej klasy. Materac zapewnia bardzo wysoki komfort snu. Można korzystać z obu stron produktu, co wydłuży realnie jego żywotność. Wysokość: 22 cm. Materac Original Multi to produkt, który uzyskał status wyrobu medycznego - sprawdzi się przy wspomaganiu procesu rehabilitacji wad postawy.
Materac może się różnić szerokością i długością od wymiarów nominalnych: szerokość i długość o 1%.
Odnośnie produktu
Materac w 100% zgodny z opisem. Bardzo wygodny i komfortowy.<br /> Przesyłka błyskawiczna. W poniedziałek złożyłem zamówienie, a we wtorek materac został dostarczony.<br /> <br /> Gorąco polecam sklep oraz ich produkt
Super
Mega wygodny
Dobry sen
Świetny materac, wreszcie można się wyspać:)
Super.
Materac pierwsza liga..Spanie na nim ,to sama przyjemność..
Polecam
Super materac, kolejny z tego sklepu. Obsługa szybka, pozdrawiam.
Polski dystrybutor materacy, łóżek oraz innych akcesoriów do sypialni, który posiada w swojej ofercie własną kolekcję materacy dostosowaną do potrzeb klientów. Kolekcja obejmuje zarówno materace piankowe, jak i sprężynowe, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie model. Materace te cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Czytaj więcej...
Adres: al. Wyzwolenia 2
Miasto Rzeszów
Kod pocztowy: 35-501
Kraj: Polska
E-mail: salon@panmaterac.pl
Telefon: 17 777 95 00
Ten produkt nie wymaga dodatkowych ostrzeżeń, czy informacji na temat bezpieczeństwa.
Materac kieszeniowy Aida z najnowszej kolekcji Deluxe by Hilding z czterema pokrowcami do wyboru.
Wysokiej jakości materac Silver Spring z najnowszej kolekcji marki Mollyflex.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Materac Andromeda Janpol z wkładem ze sprężyny kieszeniowej o 7 strefach twardości obłożonej lateksem. Dodatkowym walorem materaca Andromeda jest możliwość wyboru wysokiej klasy pokrowca.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Materac Step Hilding powstał z połączenia sprężyn kieszeniowych z wysokiej jakości pianką Flexifoam.
Wygodny materac Hybrid Mind w miękkim pokrowcu Biorytmic. Materac Hybrid Bio Pan Materac wyposażono w jakościowe pianki oraz stabilne sprężyny kieszeniowe, dzięki czemu zapewnia najwyższy poziom komfortu snu i odpoczynku.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Materac Tauris Janpol o średnim stopniu twardości, wykonany z wkładu kieszeniowego oraz higienicznej pianki Red Soft.
Materac Puls z kolekcji Pana Materaca z wkładem ze sprężyn Multipocket obłożonych warstwami z pianki HR oraz Visco.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Twardy materac Solid Support Pan Materac z systemem sprężyn kieszeniowych oraz wysokiej jakości pokrowcem.
Dwustronny materac Solid Firm Karibian Descanso 7-strefowy o wysokim stopniu twardości.
Ekologiczny materac Garda Hilding o dwóch twardościach powierzchni spania. Materac dostępny w specjalnym grubo pikowanym pokrowcu EcoGreen.
Wysokiej jakości hybrydowy materac Michigan Pan Materac zbudowany z kilku warstw komfortowych pianek i elastycznych sprężyn kieszeniowych.
Materac Fandango Hilding oparty na wkładzie z 7-strefowej sprężyny kieszeniowej, pianki Flexifoam oraz filcu i kokosu.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Materac kieszeniowy Tivano Hilding z kolekcji ECO, perfekcyjnie łączący miękkość z optymalnym podparciem ciała.
Twardy materac Enyo z wkładem sprężynowym. Możliwość wyboru wysokiej jakości pokrowca.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Średniej twardości materac Atomic Karibian Descanso z 7 strefami komfortu z wkładem ze sprężyn kieszeniowych i pianek.
Kieszeniowy materac Hybrid Aquasleep marki Materasso w pokrowcu Nordic Cold o właściwościach chłodzących.