Materac Air Hybrid Visco Pan Materac kieszeniowy
  • Materac Air Hybrid Visco Pan Materac kieszeniowy
PAN MATERAC

Materac AIRY HYBRID VISCO PAN MATERAC kieszeniowy

2 642,00 zł
Nowy produkt

Hybrydowy materac Airy Hybrid Visco z najnowszej kolekcji Pan Materac z wkładem sprężynowym i dwiema piankami.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Airy Hybrid Visco to jedna z najnowszych propozycji w ofercie Pan Materac. Model ten powstał w wyniku współpracy specjalistów Pana Materaca z inżynierami producenta Materasso. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta przez ten czas wiedza pozwoliły stworzyć produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ten hybrydowy materac zawiera cechy najlepszych materacy piankowych oraz zalety modeli sprężynowych. Dzięki zastosowaniu siedmiostrefowego wkładu sprężynowego ciało użytkownika podparte jest prawidłowo na całej długości. Twardsza strona materaca obłożona została perforowaną pianką Eliocell, która w połączeniu ze specjalną przekładką Seacell zapewnia ochronę przed wilgocią oraz gromadzeniem kurzu i innych alergenów. Dla osób preferujących miększe podłoże snu producent zaleca korzystanie ze strony z powierzchnią, którą tworzy pianka termoelastyczna. Materiał ten idealnie dopasowuje się do naturalnej sylwetki użytkownika, redukując nadmierne naciski, dzięki czemu wpływa na szybszą i efektywniejszą regenerację podczas snu. Materac Airy Hybrid Visco wykończony jest zdejmowanym pokrowcem Silver Visco z dodatkowym pikowaniem pianką termoelastyczną zwiększającą komfort odpoczynku. Potwierdzeniem jakości i trwałości materiałów jest aż 10-letnia gwarancja na wkład materaca.

Sprężyna kieszeniowa
Sprężyna kieszeniowa: jeden z popularniejszych materiałów wykorzystywanych w materacach. Dzięki umieszczeniu sprężyn w osobnych woreczkach pracują one indywidualnie, niezależnie od siebie. Taka budowa zapewnia utrzymanie kręgosłupa w optymalnej, stabilnej pozycji w trakcie całej nocy.
Pianka eliocell
Pianka Eliocell: pianka o otwartokomórkowej strukturze, dzięki której zapewnia swobodny przepływ powietrze pomiędzy warstwami materaca. Wpływa na regulację temperatury, chroniąc użytkownika przed przegrzaniem. Zapewnia bezpieczeństwo przed gromadzeniem i rozwojem niebezpiecznych dla człowieka mikroorganizmów.
pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: materiał pod wpływem podwyższonej temperatury i nacisku ze strony użytkownika doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Zapewnia delikatne otulenie, redukując naciski powstające w podczas snu, dzięki czemu mięśnie rozluźniają się, co przekłada się na niezwykle komfortowy odpoczynek.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 cm
Twardość - średni-twardy
Air Hybrid Visco - budowa
Pokrowiec Silver Visco
Pokrowiec Silver Visco: zdejmowany pokrowiec o właściwościach antybakteryjnych. Dzięki dodatkowemu pikowaniu pianką termoelastyczną zapewnia wygodny i komfortowy sen. Zawartość cząsteczek srebra w tkaninie przekłada się na redukcję alergenów w obrębie produktu. Skutecznie chroni przed rozwojem pleśni i grzybów oraz gromadzeniem kurzu i roztoczy. Pokrowiec należy prać w warunkach domowych w temperaturze 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Super

Bardzo fajny wygodny materac. Strona twarda za twarda, ale miękka super dopasowuje się do ciała.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
PAN MATERAC