Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-501,00 zł Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy
  • Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy
Promocja
JANPOL

Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy

2 503,00 zł 2 002,00 zł
Nowy produkt

Kieszeniowy materac Niobe w dwóch pokrowcach do wyboru.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Smart 2 1 598,00
1 997,00
Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Smart 2 1 820,00
2 275,00

Niobe to najnowsza propozycja produktowa od marki Janpol. Producent określa model mianem multifunkcyjnego, ponieważ łączy on w sobie cechy takie jak trwałość oraz sprężystość, przy czym zapewnia przyjemne uczucie otulenia, a także odpowiednią miękkość. Niewątpliwą zaletą materaca Niobe jest bardzo dobra cena, za która otrzymujemy produkt, który został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Są one gwarancją przyjemnego odpoczynku. Model z pewnością docenią osoby zmagające się na co dzień z alergią, gdyż został on wykonany z materiałów, w których nie gromadzą się szkodliwe mikroorganizmy. Warto również zaznaczyć, że materac otrzymujemy w zdejmowanym pokrowcu, co pozwala nam dbać o świeże i czyste środowisko snu. Produkt posiada dwie strony użytkowe o odmiennym stopniu twardości. Takie rozwiązanie nie tylko daje nam możliwość wyboru, ale także pozwala znacznie wydłużyć żywotność materaca, który objęty jest aż 5-letnią gwarancją.

Sprężyna Multipocket
Sprężyna Multipocket: w prezentowanym materacu na każdym metrze kwadratowym znajduję się aż 500 sprężyn, które umieszczone są w materiałowych kieszonkach. Warto zaznaczyć, że każda ze sprężyn działa niezależnie od drugiej i stanowi doskonałe punktowe podparcie dla ciała osoby korzystającej z modelu, niezależnie od pozycji w jakiej znajduje się podczas snu.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: główną zaletą pianki, jest fakt iż reaguje ona na ciepło użytkownika, przez co idealnie dopasowuje się do wszystkich krzywizn ciała, dając przy tym delikatny efekt otulenia. Nie sposób pominąć faktu, iż struktura materiału sprawia, że podczas korzystania z produktu nie jest zaburzony przepływ krwi, przez co cały organizm jest bardzo dobrze ukrwiony.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: materiał, który cechuje się zwiększoną gęstością oraz sprężystością. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, iż pod wpływem obciążenia dopasowuje się idealnie do wszystkich krzywizn ciała. Warto również nadmienić, iż jest to bardzo stabilna pianka, która stanowi doskonałe podparcie dla ciała. Istotną kwestią jest również trwałość surowca, dzięki której możemy używać materac przez wiele lat.
Filc
Przekładka filcowa: materiał wykonany z filcu, nadaje on całemu modelowi odpowiedniej twardości oraz odpowiednio ją usztywnia. Jest to surowiec bardzo trwały, przez co znacznie zostaje wydłużona żywotność materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Twardość - średni
Niobe - budowa
Pokrowiec Smart
Pokrowiec Smart: wykonany został z przyjemnych dla skóry materiałów. Bardzo dobrze współgra z wkładem materaca. Warto również zaznaczyć, że pokrowiec posiada odpowiednie pikowanie, które wspomaga działanie strefowości materaca, przez co ciało użytkownika jest bardzo dobrze podparte, niezależnie od pozycji w jakiej się znajduje. Użytkownik może zadbać o czystość i świeżość pokrowca, ponieważ można je z łatwością zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze maksymalnej wynoszącej 60 stopni Celsjusza.
Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: wysokiej jakości pokrowiec, który w swej strukturze zawiera srebro.Takie rozwiązanie ma za zadanie uniemożliwić rozwój bakterii oraz zredukować alergie. Warto zaznaczyć, że srebro sprawia, że materiał się nie elektryzuje, dzięki temu, nie osiada się na nim kurz. Dodatkowym atutem pokrowca Silverprotect jest fakt, iż niweluje on on brzydkie zapachy. Można go także z łatwością zdjąć i wyprać w temperaturze, nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
20 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

To jest to czego szukałam

Materace Janpolu mam 15 lat,śpią na nich moi Synowie i są bardzo zadowoleni. Przez ten czas nie uległy żadnym uszkodzeniom. Dlatego teraz też zdecydowałam się na tą firmę. Materac ma dwie strony o różnej twardości, jako osoba drobna(54kg) śpię na tej bardziej miękkiej i jest idealnie:)

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

NIEBIAŃSKI Materac JANPOL NIOBE

Witam wszystkich kochających wygodne łóżko i długi kojący sen. Po ok miesiącu testowania materaca JANPOL Niobe ( mam materac o wymiarach 160/200) chce przekazać przyszłym chcącym porządnie się wyspać ze ten materac się do tego super nadaje. Wysypiamy się z żona wspaniale, nie wstajemy rano połamani jak byśmy byli po morderczym treningu na siłowni. Stabilizacja materacu poprzez system sprężyn multipoket sprawia że każdy z nas choć różnej wagi ciała ma wspaniały komfort spania, miętka i elastyczna warstwa z pianki elastycznej otula nas jak gąbczasta chmurka i dopasowuje się do naszych kształtów ciała. Z całą pewnością polecam ten materac dla tych którzy kochają sen i porządny wypoczynek, a sen to zdrowie i chęć życia.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Bardzo wygodny materac

Użytkowany od 4 miesięcy, wybraliśmy opcję bardziej miękką na początek i tak zostało, bo jest idealnie. Materac doskonale utrzymuje kształt nawet jeśli śpią osoby o dość sporej różnicy wagi. Lubię czytać w łóżku i często siedzę na materacu i nie zauważyłam żeby zostało wgłębienie jak to miało miejsce w przypadku poprzedniego materaca. W trakcie sierpniowych upałów mogliśmy stwierdzić z pewnością, że nie powoduje dyskomfortu czy uczucia parzenia. Bardzo polecam, uważam zakup za bardzo udany.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Promocja
JANPOL