KARIBIAN DESCANSO

Materac MODAL KARIBIAN DESCANSO piankowy

3 085,00 zł

Ergonomiczny materac Modal Karibian Descanso piankowy z 5 strefami komfortu w elastycznym pokrowcu.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Modal z kolekcji Silver hiszpańskiej marki Karibian Descanso to ergonomiczny i oddychający materac z wysokogatunkowych materiałów. Wykonany został z pianki termoelastycznej Memory Therm (pianki z pamięcią kształtu), pianki HR oraz miękkiej pianki Super Soft. Ich uzupełnieniem jest miękkie i sprężyste włókno syntetyczne typu Hollow. Dzięki wyodrębnieniu 5 stref komfortu o odmiennym stopniu twardości podłoże zapewnia podparcie adekwatne do potrzeb różnych partii ciała. Wkład okrywa pokrowiec z elastycznej tkaniny z naturalnego włókna modal i stretchu. Wszystkie elementy składowe materaca posiadają certyfikat Oeko-Tex, który potwierdza bezpieczeństwo produktu dla człowieka i środowiska. Materac Modal Karibian Descanso jest wolny od toksycznych związków oraz spełnia limity dotyczące obecności substancji dozwolonych w określonych stężeniach. Eleganckie wykończenie podkreśla znakomitą jakość produktu. Wzornictwo wpisuje się w najbardziej aktualne trendy. Znajdujące się po bokach uchwyty ułatwiają podnoszenie i przenoszenie materaca.

Pianka Memory Therm
Pianka Memory Therm: to materiał, który staje się bardziej elastyczny i miękki pod wpływem ciepła generowanego przez ciało. Wskutek temperatury oraz siły nacisku organizmu użytkownika pianka dopasowuje się do konturów sylwetki, zapewniając jej optymalne podparcie.
Pianka Super Soft
Pianka Super Soft: bardzo miękki rodzaj pianki poliuretanowej. Pomaga w relaksacji i zapewnia przyjemne odczucia podczas snu dzięki delikatnemu otuleniu.
Pianka HR
Pianka HR: trwała, odporna na deformację pianka, która stanowi zasadniczą część wkładu. Jest elastyczna i zapewnia dobre podparcie. Umożliwia swobodny przepływ powietrza.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 CM
Twardość - średni
Modal Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Modal Stretch
Pokrowiec Modal Stretch: uszyty z tkaniny stretch z dodatkiem modalu. Połączenie tkaniny syntetycznej z naturalnymi włóknami modalu znacząco poprawia miękkość materiału. Dzięki temu pokrowiec jest wyjątkowo przyjemny dla skóry. Rozciągliwa tkanina modal powstaje z drewna bukowego. Jest to regenerowane włókno celulozowe, wodoodporne i oddychające. Pokrowiec jest elastyczny. Podobnie jak wkład dobrze dopasowuje się do konturów ciała.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
KARIBIAN DESCANSO