• Obniżka
Materac Back Stretch Materasso
  • Materac Back Stretch Materasso
  • Materac Back Stretch Materasso
Promocja
MATERASSO

Materac BACK STRETCH MATERASSO piankowy

2 154,00 zł 1 723,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 154,00 zł

Innowacyjny materac Back Stretch z nowoczesnymi nacięciami pianki, poprzez które kręgosłup użytkownika ulega odprężeniu. Materac jest dostępny w zdejmowanym pokrowcu Silver.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Materac Back Stretch Materasso to perfekcyjna przestrzeń do snu oraz odpoczynku. Składa się on z kilku jakościowych pianek, a także przyjemnego w dotyku zdejmowanego pokrowca Silver. Materac jest niezwykle elastyczny i za sprawą pianki termoelastycznej, perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu oraz wagi użytkownika. Innowacyjności dodają mu specjalne nacięcia, znajdujące się na jednej z pianek, które dodatkowo wspomagają delikatne rozciąganie mięśni oraz ich regenerację. Pianka Lavender z kolei została nasączona w 100% olejkiem lawendowym. Dzięki temu chroni materac przed namnażaniem się niechcianych roztoczy, kurzu oraz innych szkodliwych bakterii. Elastyczność punktową oraz odporność na odkształcenia zapewnia materacowi pianka Nightfly. Model Back Stretch cechuje się wysokim poziomem twardości, dlatego jest szczególnie polecany osobom o podwyższonej wadze, a także lubiącym twardsze podłoże do snu. Materac znajduje się w zdejmowanym antyalergicznym pokrowcu Silver, który z łatwością można zdjąć i uprać w temperaturze nieprzekraczającej 60 st.C.

Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: materiał reagujący na temperaturę użytkownika. Dzięki temu pianka idealnie dopasowuje się do kształtu oraz wagi ciała, zapewniając perfekcyjne podłoże do snu i odpoczynku.
Pianka Nightfly
Pianka Nightfly: pianka wykonana przy użyciu specjalnej metody rozpylania wody. Cechuje się wysokim poziomem elastyczności punktowej. Odporna na odkształcenia. Perfekcyjne podpiera kręgosłup użytkownika.
Pianka Lavender
Pianka Lavender: naturalna pianka, w całości nasączona lawendowym olejkiem. Bardzo wytrzymała oraz ekologiczna. Hamuje występowanie w materacu roztoczy, kurzu czy innych bakterii. W trakcie snu użytkownika pianka wykazuje właściwości relaksacyjne i kojące.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 cm
Twardość - średni
Back Stretch - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec Silver: antyalergiczny pokrowiec, wykonany z tkaniny Silver Protect i w następstwie zjonizowany srebrem. Zapewnia on ochronę przed zagnieżdżaniem się w materacu szkodliwych bakterii. Pokrowiec z łatwością można zdjąć oraz uprać w pralce, w temperaturze maksymalnej 60 st.C, co znacznie zwiększa jego higieniczność.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
23 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
23 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Promocja
MATERASSO