Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
PAN MATERAC

Materac YOUNG PRESTIGE PAN MATERAC dziecięcy

939,00 zł

Wysokiej jakości materac Young Prestige z pianką wysokoelastyczną i warstwą z lateksu. Materac dostępny w pokrowcu Tencel.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac YOUNG PRESTIGE PAN MATERAC dziecięcy Rozmiar: 80x160, Pokrowiec: Tencel 18 939,00
Materac YOUNG PRESTIGE PAN MATERAC dziecięcy Rozmiar: 80x190, Pokrowiec: Tencel 2 999,00
Materac YOUNG PRESTIGE PAN MATERAC dziecięcy Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Tencel 12 999,00
Materac YOUNG PRESTIGE PAN MATERAC dziecięcy Pokrowiec: Tencel, Rozmiar: 90x160 2 1 039,00
Materac YOUNG PRESTIGE PAN MATERAC dziecięcy Rozmiar: 90x180, Pokrowiec: Tencel 2 1 079,00
Materac YOUNG PRESTIGE PAN MATERAC dziecięcy Rozmiar: 90x190, Pokrowiec: Tencel 3 1 099,00
Materac YOUNG PRESTIGE PAN MATERAC dziecięcy Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Tencel 8 1 099,00

Materac Young Prestige z dziecięcej kolekcji Pan Materac to połączenie funkcjonalności i wytrzymałości pianki wysokoelastycznej z doskonałym podparciem i właściwościami pianki lateksowej. Young Prestige zapewnia idealne podparcie ciała poprzez świetne dopasowanie powierzchni materaca do ciała użytkownika. W materacu, na warstwie pianki HR wykonano specjalne nacięcia, dzięki którym w obrębie wnętrza materaca dochodzi do ciągłej wymiany powietrza, co w połączeniu z wysoce higienicznym lateksem, tworzy środowisko snu wolne od alergenów i zanieczyszczeń. Do materaca dołączony został wysokiej jakości, zdejmowany pokrowiec Tencel.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: elastyczna pianka o dużej odporności i wytrzymałości na odkształcenia. Nie traci swoich właściwości przez bardzo długi czas. Zapewnia doskonałe podparcie ciała na całej długości, a dzięki specjalnym nacięciom tworzy idealne warunki do swobodnej wymiany powietrza.
Lateks
Lateks: antyalergiczny materiał bardzo często stosowany w materacach dla najmłodszych użytkowników. Zapewnia ochronę przed namnażaniem i gromadzeniem alergenów we wnętrzu materaca, dzięki czemu idealnie sprawdza się w sypialniach dzieci i młodzieży, jak i osób starszych zmagających się z alergiami.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 15 CM
Twardość - średni
Materac Young Prestige - budowa
Pokrowiec Tencel width=
Pokrowiec Tencel: delikatny i przyjemny w dotyku pokrowiec Tencel o właściwościach antyalergicznych. Zapewnia odpowiednią ochronę przed gromadzeniem i namnażaniem niebezpiecznych dla zdrowia alergenów. Pokrowiec nadaje się do prania w warunkach domowych w temperaturze 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
15 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
PAN MATERAC