Materac Janpol Toni dziecięcy
  • Materac Janpol Toni dziecięcy
  • Materac Janpol Toni dziecięcy bez pokrowca
  • Materac Janpol Toni dziecięcy w pokrowcu
JANPOL

Materac TONI JANPOL dziecięcy

694,00 zł
Nowy produkt

Innowacyjny materac Toni z wkładką kokosową utwardzającą powierzchnię spania.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Materac Toni to doskonały wybór dla dziecka w pierwszych miesiącach życia. Jest to model, w którym zastosowano połączenie innowacyjnego lateksu Pulse oraz wkładki kokosowej obłożonej warstwą pianki poliuretanowej. Odpowiednia powierzchnia spania dla dziecka, zapewniająca stabilność i prawidłowy rozwój jest niezwykle ważną kwestią, nad którą zastanawia się każdy rodzic. Materac Toni w dużej części składa się z lateksu Pulse, który charakteryzuje się niebywałą elastycznością oraz miękkością co przekłada się na zdrowy i wygodny sen dla niemowlaka. Co więcej, struktura lateksu składa się z mikroskopijnych komór, dzięki którym w obrębie materiału zachowana zostaje odpowiednia wentylacja, co przekłada się na świeżość i czystość. Lateks znany jest z właściwości antyalergicznych oraz przeciwgrzybiczych, dzięki czemu jest wolny od alergenów oraz niebezpiecznych mikroorganizmów. W celu usztywnienia konstrukcji wykorzystano naturalną warstwę z kokosu, która dodatkowo usprawnia przepływ powietrza wewnątrz materaca oraz niweluje rozwój bakterii. Pianka poliuretanowa stanowi natomiast warstwę komfortową, której zadaniem jest amortyzacja ruchów dziecka podczas snu. Materiał ten jest miękki i przyjemny w dotyku, dzięki czemu zapewnia wygodny i przede wszystkim zdrowy sen. Producent zaleca, aby stronę z kokosem stosować w pierwszych miesiącach życia dziecka. Materac Toni posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka, która potwierdza jakość i bezpieczeństwo użytkowania dla dzieci.

Lateks Pulse
Lateks Pulse: jednorodna struktura pianki zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, która przekłada się na czystość i świeżość w obrębie całego materaca. Jest to materiał o podwyższonej elastyczności oraz sprężystości, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając wygodę i komfort podczas snu. Warto zaznaczyć, że podczas procesu produkcji wykorzystano 2/3 energii mniej niż przy konwencjonalnych metodach.
Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: jeden z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych w materacach. Dzięki niebywałej odporności na odkształcenia nadaje się do wieloletniego użytkowania. Zapewnia zdrowe i stabilne podparcie ciała na całej długości.
Warstwa kokosu
Warstwa kokosu: wykorzystany w materacu jako warstwa usztywniająca konstrukcję, zwiększająca twardość powierzchni. Jest to materiał w pełni naturalny wytworzony na bazie łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się świetną przepuszczalnością powietrza oraz zapobiega rozwojowi bakterii. Materace z wkładem kokosowym cechują się wydłużoną żywotnością.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11 CM
Twardość - średni
Toni - budowa
Pokrowiec Puroactive
Pokrowiec Puroactive: delikatna w dotyku dzianina z zawartością aktywnych probiotyków, które wykorzystane zostały w celu zapewnienia czystego i świeżego środowiska snu. Tkanina doskonale absorbuje nadmiar wilgoci oraz zapewnia ochronę przed rozwojem bakterii oraz innych alergenów. Przeprowadzone testy dowodzą również o redukcji alergenów kotów i psów. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
11 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
nie
Certyfikaty:
Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Materac dziecięcy - Toni

Na pierwszy rzut oka materac wydawał mi się nieco za miękki, ale po kilku przespanych całych nocach przez dziecko (2 lata) stwierdzam, że był to najlepszy zakup jaki dokonałem. Wysyłka kurierska mega ekspresowa, zamówiony jednego dnia pojawił się u mnie w domu następnego. Panmaterac.PL - dziękuję !

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
11 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
nie
Certyfikaty:
Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
JANPOL