JANPOL

Materac IDA JANPOL dziecięcy

275,00 zł

Materac Ida Janpol to produkt przeznaczony dla najmłodszych, który wspiera odpowiedni rozwój malucha od pierwszych miesięcy życia.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Ida od polskiego producenta Janpol to produkt stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach. Prezentowany model materaca został wykonany z pianki Energy Foam, która odznacza się trwałością oraz odpornością na uszkodzenia. Materiał posiada jednolitą oraz stabilną strukturę, co gwarantuje odpowiednie podparcie ciała dziecka podczas snu. Materac Ida Janpol będzie odpowiedni zarówno dla niemowlaków, jak i starszych dzieci. Produkt został wyposażony w pokrowiec Puroactive. Dzianina została stworzona przy zastosowaniu technologii aktywnych probiotyków, co w efekcie redukuje kurz nawet o 93% i stwarza środowisko wolne od alergenów. Pokrowiec jest rozpinany i nadaje się do prania wodnego w temperaturze maksymalnej 40 stopni Celsjusza. Materac Ida jest dostępny w trzech rozmiarach do wyboru: 60x120 cm, 70x140 cm oraz 80x160 cm.

Pianka Energy Foam
Pianka Energy Foam: elastyczna pianka o wyjątkowo stabilnej i jednolitej fakturze, która odpowiednio podpiera ciało dziecka oraz wspomaga prawidłowy rozwój. Właściwości antybakteryjne sprawiają, że produkt może być stosowany także przez alergików.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Twardość - średni
Ida - budowa
Pokrowiec Puroactive
Pokrowiec Puroactive: pikowany pokrowiec wykonany z przyjemnej w dotyku dzianiny o właściwościach antyalergicznych. Tkanina została wzbogacona w aktywne probiotyki, które redukują ilość roztoczy oraz kurzu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
10 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Bardzo dobry produkt

Materac spełnia nasze oczekiwania. Szybka dostawa.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
10 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
odwracalny
JANPOL