Materac Janpol Fini dziecięcy
  • Materac Janpol Fini dziecięcy
  • Materac Janpol Fini dziecięcy bez pokrowca
  • Materac Janpol Fini dziecięcy w pokrowcu
JANPOL

Materac FINI JANPOL dziecięcy

449,00 zł
Nowy produkt

Lateksowy materac Fini to idealny wybór dla dziecka w pierwszych miesiącach życia.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Wybór odpowiedniego materaca dla dziecka jest niezwykle istotną kwestią, nad którą zastanawia się każdy rodzic. Producent Janpol wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzył specjalną kolekcję dedykowaną dla najmłodszych użytkowników. Jednym z materacy w kolekcji Kids jest model Fini, który w całości tworzy blok lateksu o właściwościach antyalergicznych i przeciwgrzybiczych. Jest to materiał o podwyższonej elastyczności, gęstości oraz sprężystości, dzięki czemu zapewnia stabilne i prawidłowe podparcie ciała dziecka, niezależnie od pozycji podczas snu. Warto również zwrócić uwagę na wysoką higieniczność produktu. Dzięki wyprofilowanym kanalikom w obrębie materaca zachowany zostaje swobodny przepływ powietrza, co przekłada się na świeżość i czystość we wnętrzu konstrukcji, wolną od szkodliwych mikroorganizmów oraz kurzu i roztoczy. Potwierdzeniem jakości i bezpieczeństwa dla dziecka jest Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka.

Lateks
Lateks: materiał otrzymywany z naturalnego mleczka kauczukowego. Charakteryzuje się doskonałą sprężystością oraz elastycznością, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając wygodny i komfortowy sen. Co więcej, jest to wysoce higieniczny materiał o właściwościach antyalergicznych i przeciwgrzybiczych, przez co w szczególności polecany jest alergikom oraz dzieciom.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Twardość - średni
Fini - budowa
Pokrowiec Puroactive
Pokrowiec Puroactive: pikowany pokrowiec wykonany z delikatnej i przyjemnej w dotyku tkaniny z zawartością aktywnych probiotyków, które uwalniane są podczas tarcia ciała o powierzchnię pokrowca. Tkanina doskonale pochłania wilgoć oraz zapewnia ochronę przed alergenami, która potwierdzona została licznymi badaniami. Pokrowiec można łatwo ściągnąć i wyprać w temperaturze do 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
10 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
lateksowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
10 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
lateksowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
JANPOL