Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac NATUR BIOGREEN MATERASSO piankowy Zobacz większe

Materac NATUR BIOGREEN MATERASSO piankowy

Nowy produkt

MATERASSO

Wysokiej jakości materac rehabilitacyjny na bazie naturalnej pianki BIOGREEN; dostępny w pikowanym pokrowcu do prania.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Materasso

1 334,00 zł

Więcej informacji

Nazwa materaca Natur Biogreen nawiązuje do naturalnych składników wykorzystanych do jego budowy. Jego wkład stanowi blok pianki wysokoplastycznej Biogreen zbudowanej na bazie oleju rycynowego. Pianka ta jest bardzo żywotna, odporna na odkształcenia i dobrze "oddycha". Gwarantuje stabilne podparcie dla kręgosłupa. Materac jest produkowany jako model rehabilitacyjny i występuje w dwóch twardościach do wyboru. Jest to świetny wybór dla osób, które lubią naturalne i nowoczesne rozwiązania.

W przypadku twardości H2 pianka ma kolor beżowy, twardość H3 charakteryzuje się kolorem zielonym.

pianka_visco
Pianka Biogreen: Jest autorską pianką oferowaną przez firmę Materasso. Powstała na bazie naturalnego oleju rycynowego. Olej ten stosuje się od dawna w przemyśle farmaceutycznym. Nietypowa baza do wytworzenia tej pianki wymaga od producenta stosowania znacznie mocniejszych stabilizatorów, co w efekcie przekłada się na dłuższą żywotność pianki Biogreen w stosunku do innych pianek wysokoelastycznych. Ponadto materiał został nasączony ekstraktem z aloesu, który ma za zadanie chronić materac przed alergenami.

podkreslnik

Budowa

Materac Natur Biogreen Budowa
Zalecany stelaż – sztywny lub elastyczny

Wysokość:

Wysokość wkładu: 16 cm
Wysokość całkowita: 20 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

lato_zima_fortte
Lyocell: Materac Natur Biogreen jest dostępny w pokrowcu Lyocell. Tkanina, z której został uszyty pokrowiec jest pochodzenia naturalnego, a jej bazę stanowi celuloza drzewna. Materiał bardzo dobrze przyjmuje i pochłania wilgoć. Skutecznie przepuszcza powietrze, dzięki czemu materac swobodnie oddycha. Dodatkowo posiada specjalny pas taśmy 3D, który usprawnia cyrkulację powietrza. Pokrowiec zawiera zamek rozdzielczy i można go prać w temperaturze do 60ºC.

podkreslnik

Twardość:

H2
Twardość H2
H3
Twardość H3
5 stref
Materac Dwustronny
Materac Natur Biogreen nadaje się do użytkowania po obu stronach, a ich zamiana wydłuża jego żywotność.

5 stref
Antyalergiczny
Materiały użyte do wytworzenia materaca charakteryzują się dużą higieną pracy i odpornością na alergeny.

5 stref
Materac Rehabilitacyjny
Materac Natur Biogreen posiada specjalne atesty, dzięki którym zyskał miano materaca rehabilitacyjnego i posiada 8% stawkę Vat.

5 stref
Gwarancja 5 Lat
Materac Natur Biogreen posiada 5 lat pełnej gwarancji producenta, która obejmuje odkształcenia i nieprawidłową pracę materaca.
5 stref
7 Stref Twardości
Materac posiada 5 stref o różnych twardościach, dzięki którym dokładniej dopasowuje się do ciała i lepiej zachowuje się w przypadku spania na boku.

5 stref
Przyjazny dla Środowiska
W trakcie produkcji materaców udało się ograniczyć emisję szkodliwych substancji do minimum, chroniąc atmosferę oraz środowisko naturalne.

5 stref
Certyfikat Eco Passport
Materac Natur Biogreen posiada certyfikat Eco Passport, który gwarantuje, że materac nie zawiera żadnych niebezpiecznych substancji i jest bezpieczny dla środowiska.

5 stref
Klej Wodny Simalfa
Do utworzenia materaca Natur Biogreen firma Materasso używa wodnego kleju Simalfa, który łączy kolejne warstwy materaca bez wydzielania szkodliwych substancji dla człowieka i środowiska.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane