Stelaż FAMILY EXPERT HILDING
  • Stelaż FAMILY EXPERT HILDING
  • Stelaż FAMILY EXPERT HILDING
HILDING

Stelaż FAMILY EXPERT HILDING

459,00 zł
Nowy produkt

Drewniany stelaż z manualną regulacją nachylania podnóżka i podgłówka.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Dobór odpowiedniego stelaża jest niemal tak samo ważny jak wybór materaca. Prawidłowo z nim skomponowany nie tylko wydłuży żywotność produktu, ale wzmocni też jego właściwości, takie jak elastyczność czy zdolność dopasowania się do kształtu ciała. Model Family Expert składa się z 28 drewnianych listew klejonych warstwowo dla uzyskania większej wytrzymałości. Odpowiednią sprężystość zapewnia im solidne mocowanie w kauczukowych uchwytach przytwierdzonych do ramy. Dodatkowym wzmocnieniem jest dla niego pas środkowy z mocnego materiału. Dzięki niemu nacisk zostaje równomiernie rozłożony na całej konstrukcji. Przerwy między listwami zapewniają właściwy dostęp powietrza do materaca. Zaletą stelaża jest możliwość manualnej regulacji wysokości dolnej i górnej części. Uniesienie nóg wpłynie korzystnie na pobudzenie krążenia, a podniesiony podgłówek na wygodę podczas czytania lub korzystania z laptopa w łóżku. W części środkowej możemy również dostosować odpowiadającą nam twardość. Family Expert ma wysokość ok. 6-7 cm i można go używać z materacami piankowymi oraz innymi przeznaczonymi do stelaży regulowanych. Produkt posiada dwuletnią gwarancję. Jest dostępny w wielu standardowych wymiarach.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 6-7 CM
Stelaż Family Expert Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Hilding
Regulowanie:
ręczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
kauczukowe uchwyty
Rodzaj listew:
drewno klejone
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Wzorowa realizacja zamówienia, towar zgodny

Wzorowa realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Producent:
Hilding
Regulowanie:
ręczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
kauczukowe uchwyty
Rodzaj listew:
drewno klejone
HILDING