Stelaż FUTURA SLIM SEMBELLA
  • Stelaż FUTURA SLIM SEMBELLA
SEMBELLA

Stelaż FUTURA SLIM SEMBELLA

355,00 zł
Nowy produkt

Wysokiej jakości drewniany stelaż Futura Slim z regulacją twardości w części środkowej.

Rozmiar:
Dostępny do 4-6 tygodni
Ilość:

Futura Slim jest drewnianym stelażem wyposażonym w 28 listew ułożonych w takich samych odległościach. Zaletą zachowania przerw między listwami jest napływ świeżego powietrza od dołu, dzięki czemu materac zachowuje świeżość przez długi okres czasu. Dodatkowym udogodnieniem jest elastyczny pas który łączy listwy po środku przez co cały ciężar materaca rozkłada się na całej powierzchni w sposób równomierny. Stelaż wyposażony został w 5 listew na odcinku lędźwiowym, w których dzięki zastosowaniu specjalnych suwaków istnieje możliwość regulacji twardości. Wysokość stelaża to 3 cm.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 3 CM
Stelaż Futura Slim
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Sembella
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
drewno klejone
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Producent:
Sembella
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
drewno klejone
SEMBELLA