• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Materac VERBENA PAN MATERAC 140x200 kieszeniowy – OUTLET

3 359,00 zł 2 015,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 351,30 zł

Materac kieszeniowy Verbena z kolekcji Pan Materac. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Verbena stanowi doskonały wybór dla tych, którzy kładą nacisk na wygodę i zdrowy sen. Jego innowacyjna konstrukcja opiera się na systemie sprężyn kieszeniowych, wzbogaconych o dwie różne pianki - Bultex i Dynamic Blue. Dzięki siedmiu strefom twardości, materac doskonale podtrzymuje ciało na całej powierzchni. Porowata struktura pianki Bultex zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, co wpływa korzystnie na higienę snu. Z kolei pianka Dynamic Blue cechuje się znaczną wytrzymałością na długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo wkład z maty kokosowej, między warstwą pianki a sprężynami, wzmacnia twardość, co gwarantuje optymalne podparcie ciała i odporność na ewentualne deformacje.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko, w zastępczej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Verbena Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC