• Wyprzedaż!
Outlet
SEMBELLA

Materac BELONA SEMBELLA 80x200 piankowy - OUTLET

2 798,00 zł 559,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 839,40 zł

Materac piankowy Belona z kolekcji Sembella w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Piankowy materac Belona z kolekcji Sembella został stworzony z jakościowej pianki Bultex o właściwościach antyalergicznych. Materiał wyglądem przypomina gąbkę morską, co również wpływa na maksymalną wygodę podczas odpoczynku. Pojedynczy blok pianki ponacinano w określony sposób, aby zachować w materacu najwyższy poziom cyrkulacji powietrza. Model wyposażono w aż 7 stref twardości, dlatego wszystkie krzywizny kręgosłupa pozostają w odpowiedniej pozycji przez całą noc. Materac Belona to gwarancja spokojnego i zdrowego snu na lata.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Materac z ekspozycji. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 80%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Belona Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
SEMBELLA