• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PARADIES

Poduszka SOFTY TIP PARADIES 40x40 - OUTLET

99,00 zł 74,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,20 zł

Poduszka Softy Tip Paradies w rozmiarze: 40x40 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Softy Tip to ergonomiczna poduszka, która zapewnia stabilne i zdrowe podparcie głowy oraz karku podczas snu. W jej wypełnieniu użyto włókien kulistych Softys Medium, charakteryzujących się średnim poziomem sprężystości, co przekłada się na doskonałą cyrkulację powietrza i skuteczne odprowadzanie wilgoci. To z kolei tworzy czyste oraz suche środowisko snu. Poduszka Softy Tip posiada dodatkową zaletę plamoodpornej bawełnianej tkaniny zewnętrznej, poprawiającej przepływ powietrza i podnoszącej poziom higieny produktu. Dzięki zastosowaniu zamka rozdzielczego użytkownik może dostosować stopień wypełnienia poduszki do własnych preferencji. Dodatkowo, dzięki syntetycznemu wypełnieniu, poduszkę można prać w temperaturze do 60 stopni Celsiusza. 
UWAGA! Poduszka nowa. 
Na produkt został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 40x40 CM
Poduszka Sfoty Tip Paradies
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PARADIES