• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
HILDING

Stelaż FAMILY EXPERT HILDING 140x200 – OUTLET

669,00 zł 267,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 267,60 zł

Drewniany stelaż Family Expert z kolekcji Hilding w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Family Expert składa się z 28 listew drewnianych, które są klejone warstwowo, co zapewnia im większą trwałość. Każda listwa jest solidnie zamocowana w gumowych uchwytach, przytwierdzonych do ramy, a to gwarantuje odpowiednią elastyczność. Dodatkowe wzmocnienie stanowi pas środkowy z wytrzymałego materiału, który równomiernie rozkłada nacisk na całą konstrukcję. Przerwy między listwami odpowiadają z kolei za odpowiedni przepływ powietrza do materaca. Stelaż umożliwia ręczną regulację wysokości dolnej i górnej części. Podniesienie nóg poprawia krążenie krwi, a uniesienie zagłówka zapewnia wygodę podczas czytania lub korzystania z laptopa w łóżku. W części środkowej można również dostosować twardość stelaża. Family Expert ma wysokość około 6-7 cm i jest kompatybilny z materacami piankowymi oraz innymi przeznaczonymi do stosowania z regulowanymi stelażami.
UWAGA! Stelaż w stanie dobrym, w oryginalnym opakowaniu. Widoczna uszkodzona krawędź stelaża, niewpływająca na codzienne użytkowanie produktu.
 Na stelaż został nałożony rabat w wysokości 60%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 140x200 CM
Stelaż Family Expert Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING