• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac PULSE ELEGANT JANPOL 80x200 lateksowy – OUTLET

2 746,00 zł 823,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 961,10 zł

Materac lateksowy Pulse Elegant z kolekcji Janpol w pokrowcu Biox. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wkład materaca Pulse Elegant stanowi innowacyjna kombinacja dwóch jakościowych materiałów. Trwała pianka lateksowa charakteryzuje się właściwościami antyalergicznymi i wysoką odpornością na deformacje. Znajdująca się pod nią miękka pianka wysokoelastyczna wyróżnia się natomiast siedmioma strefami komfortu, zapewniającymi optymalne podparcie sylwetki w trakcie wypoczynku. Materac jest dostępny w pokrowcu Biox, odpowiednim do prania w temperaturze nieprzekraczającej 40 st. C.
UWAGA! Materac nowy, w rolce. Na materac nałożony został rabat w wysokości 70%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Pulse Elegant Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL