• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PARADIES

Kołdra CRYSTAL PARADIES PUCHOWA 155x200 CITY - OUTLET

2 899,00 zł 1 449,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 029,30 zł

Kołdra puchowa Crystal z kolekcji Paradies w wersji City. Wymiary: 155x200 cm.

Rozmiar:
Wersja:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Kołdra Crystal gwarantuje najwyższy poziom komfortu użytkowania. Jej wypełnienie to dobrej jakości polski puch gęsi, cechujący się niezwykłą puszystością i lekkością. Całe wypełnienie kołdry przechodzi proces prania w technologii Super Clean, spełniając najbardziej restrykcyjne normy czystości. Dodatkowe etapy czyszczenia zapewniają niezrównaną świeżość i czystość. Poszycie kołdry jest z kolei wykonane z najwyższej jakości batystu bawełnianego, skutecznie chroniącego przed wydostaniem się puchu gęsiego na zewnątrz. Ta specjalna tkanina charakteryzuje się również wyjątkową trwałością, nie tracąc swoich właściwości nawet przy częstym praniu. Dzięki temu kołdra nadaje się do wieloletniego użytkowania. Producent zaleca pranie kołdry w temperaturze nie przekraczającej 40 stopni Celsjusza.
UWAGA! Kołdra nowa. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 50%. 
Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY KOŁDRY: 155x200 CM
Kołdra Crystal Paradies Puchowa City
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PARADIES