• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MOLLYFLEX

Materac MONTREAL MOLLYFLEX 160x200 piankowy - OUTLET

4 670,00 zł 3 035,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 035,50 zł

Materac piankowy Montreal z kolekcji Mollyflex w pokrowcu Soybean. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wygodny materac z pianką termoelastyczną w strukturze to idealne miejsce do codziennego snu. Materiał bowiem perfekcyjnie wypełnia wszystkie krzywizny kręgosłupa śpiącego, rozluźniając przy tym spięte po całym dniu mięśnie. Pianka Polilatex z kolei spełnia funkcję utwardzającą materac, jednocześnie dodając mu wytrzymałości pod względem obciążenia. Wkład modelu został stworzony tak, aby pozostał przewiewny i higieniczny, nawet podczas częstego używania.
UWAGA! Materac z ekspozycji w dobrym stanie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Mielcu, przy ul. Przemysłowej 2. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Montreal Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX