• Wyprzedaż!
Nakładka MOLTONOWA JANPOL
  • Nakładka MOLTONOWA JANPOL
Outlet
JANPOL

Nakładka MOLTONOWA JANPOL 140x190 – OUTLET

179,00 zł 134,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 134,25 zł

Nakładka Moltonowa z kolekcji Janpol. Nakładka w rozmiarze: 140x190 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Nakładka Moltonowa z kolekcji Janpol doskonale chroni materac przed zanieczyszczeniami i zabrudzeniami wynikającymi z codziennego użytkowania. Produkt charakteryzuje się trwałością i wodoodpornością, a jednocześnie dobrze przepuszcza powietrze. Nakładkę wykonano z bawełny delikatnej dla skóry oraz membrany poliuretanowej. Elastyczne gumki, które są częścią nakładki, ułatwiają dodatkowo jej zakładanie i zdejmowanie z materaca.
UWAGA! Nakładka nowa. Na nakładkę nałożony został rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY NAKŁADKI: 140x190 CM
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL