• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Pokrowiec TENCEL JANPOL 160x200 – OUTLET

499,00 zł 424,15 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 424,15 zł

Pokrowiec Tencel stworzony w certyfikowanym procesie produkcji. Wymiary: 160x200x30 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Pokrowiec Tencel z kolekcji Janpol został wykonany z ekologicznej dzianiny, pochodzącej z biodegradowalnych włókien. Materiał charakteryzuje się doskonałą zdolnością do wchłaniania wilgoci oraz wysoką przepuszczalnością powietrza, co zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii i grzybów. Dzięki temu zapewnia wysoki poziom higieny podczas codziennego odpoczynku, a to przekłada się na zdrowy i spokojny sen. Produkt powstaje w certyfikowanym procesie produkcyjnym, wolnym od substancji szkodliwych dla zdrowia i środowiska. Zaleca się pranie pokrowca w temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni Celsjusza.
UWAGA! Pokrowiec w stanie idealnym, brak oryginalnego opakowania. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 15%. Pokrowce z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY POKROWCA: 160x200x30 CM
Pokrowiec Tencel Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL