Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING 90x200 zmontowany – OUTLET

239,00 zł 203,15 zł

Drewniany stelaż Family Classic z regulacją twardości. Wymiary: 90x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING 90x200 zmontowany – OUTLET Rozmiar: 90x200 2 203,15
239,00

Konstrukcja stelaża Family Classic firmy Hilding została zbudowana na 28 drewnianych listwach. Na wysokości odpowiadającej części lędźwiowej kręgosłupa umieszczono pierścienie, które umożliwiają regulację twardości. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może w pełni cieszyć komfortowym i zdrowym odpoczynkiem. Listy zostały przymocowane za pomocą gumowych uchwytów, aby maksymalnie zwiększyć ich elastyczność. Stelaż ma wysokość ok. 6-7 cm. Jest on przeznaczony do stosowania z każdego rodzaju materacem.
UWAGA! Stelaż zmontowany, zapakowany w stretch. Produkt dostępny z rabatem 15%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 90x200 CM
Stelaż Family Classic Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość