• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac RUMBA HILDING 180x200 piankowy – OUTLET

4 559,00 zł 2 963,35 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 191,30 zł

Materac piankowy Rumba Hilding w zdejmowanym pokrowcu Elips. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Rumba tworzą dwie jakościowe pianki, zapewniające niezwykle komfortowy i wygodny odpoczynek. Podstawę stanowi pianka Velvet Touch. Jest to wysokoelastyczny materiał o podwyższonej sprężystości, dzięki czemu zapewnia odpowiednią twardość przestrzeni do snu. Specjalne nacięcia na powierzchni pianki tworzą aż siedem stref o zróżnicowanej twardości, dlatego sylwetka użytkownika pozostaje utrzymana w prawidłowej i stabilnej pozycji przez całą noc. Warstwę wierzchnią tworzy termoelastyczny materiał reagujący na nacisk oraz temperaturę ciała. Doskonale dopasowuje się on do postury śpiącego, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia podczas snu. Do materaca dołączono pokrowiec Elips, który można prać w maksymalnej temperaturze 60 st. Celsjusza.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Rumba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny