• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING

Stelaż FAMILY LIFT HILDING 70x200 – OUTLET

479,00 zł 335,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 335,30 zł

Podnoszony stelaż Family Lift marki Hilding z giętą listwą i dostępem do pojemnika. Wymiary: 70x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Family Lift marki Hilding został zaprojektowany z myślą o łóżkach z pojemnikami, oferując otwieraną część dolną, unoszoną za pomocą gazowych podnośników. Ta funkcjonalność zapewnia łatwy dostęp do przestrzeni znajdującej się tuż pod łóżkiem. Konstrukcja stelaża opiera się na 28 giętych listwach drewnianych, klejonych warstwowo, równomiernie rozłożonych na całej jego długości i przymocowanych do ramy za pomocą elastycznych uchwytów gumowych. Dzięki niewielkim odstępom między listwami, ciężar materaca równomiernie rozkłada się na całej powierzchni stelaża. Dodatkową stabilność zapewnia pas wzmacniający, który przebiega przez środek konstrukcji.
UWAGA! Stelaż nowy. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 70x200 CM
Stelaż Family Lift Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING