• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac DEMETER JANPOL 160x200 lateksowy – OUTLET

3 299,00 zł 2 144,35 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 144,35 zł

Materac lateksowy Demeter z kolekcji Janpol w rozmiarze: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Lateksowy materac Demeter to perfekcyjne podłoże do snu dla osób ceniących wygodny i zdrowy odpoczynek. Materac bowiem posiada zróżnicowane strefy twardości, dzięki którym świetnie podpiera każdą część ciała użytkownika w trakcie codziennej regeneracji. Model w całości został skonstruowany z lateksowego bloku, gdzie materiał pozyskano z naturalnego mleczka kauczukowego, dzięki czemu jest on bezpieczny dla alergików i użytkowników zmagających się z różnego rodzaju dolegliwościami. Lateks dodatkowo wykazuje cechy odporności na odkształcenia, dlatego materac posłuży w dobry stanie przez długi czas. 
UWAGA! Materac z ekspozycji w stanie dobrym. Na pokrowcu widoczne zabrudzenia oraz niewielkie plamy. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Łodzi, przy ul. Piłsudskiego 153. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Demeter Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL