• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac COMFEEL® START SEMBELLA 160x200 piankowo-sprężynowy – OUTLET

3 231,00 zł 2 100,15 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 100,15 zł

Komfortowy materac Comfeel® Start Sembella w rozmiarze 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac ComFEEL® Start powstał z doskonałych materiałów, skomponowanych w taki sposób, aby zagwarantować spokojny i zdrowy sen. Elastyczność wkładu zapewniają sprężyny kieszeniowe o niewielkich rozmiarach, o wysokości 9 cm. Wspomagają one funkcję 3-segmentowej pianki BULTEX®, dbając o niezwykle płynną amortyzację. Materac ComFEEL® Start jest dwustronny, co oznacza, że można go regularnie obracać, aby wydłużyć jego trwałość.
UWAGA! Materac z ekspozycji w stanie bardzo dobrym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Łodzi, przy ul. Piłsudskiego 153. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac ComFeel Start Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
SEMBELLA