• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
KARIBIAN DESCANSO

Materac ADDRESS KARIBIAN DESCANSO 160x200 piankowy - OUTLET

4 973,00 zł 3 729,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 729,75 zł

Materac piankowy Address z kolekcji Karibian Descanso. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Address Karibian Descanso to produkt łączący elegancję z doskonałym komfortem. Dzięki starannie dobranym wysokiej jakości materiałom oraz umiarkowanemu stopniowi twardości, zapewnia on wyjątkowe doznania podczas snu. Jego konstrukcja oparta jest na trzech różnych rodzajach pianek, tj. HR, Super Soft i Memory Therm, które gwarantują optymalne podparcie dla ciała, dopasowując się do jego kształtu. Dodatkowo zastosowano elastyczne włókna syntetyczne typu Hollow, które wspomagają komfort użytkowania. Materac został podzielony na 5 stref komfortu, dostosowanych do różnych obszarów ciała, co równomiernie rozkłada nacisk i redukuje obciążenie sylwetki. Solidna konstrukcja, wzmocniona bocznymi elementami, gwarantuje długotrwałe użytkowanie oraz stabilność produktu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczą folię. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Materac Address Karibian Descando
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
KARIBIAN DESCANSO