Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac FLAMENCO HILDING 90x200 kieszeniowy – OUTLET

1 729,00 zł 1 210,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 210,30 zł

Sprężynowy materac Flamenco w wysokiej jakości pokrowcu Velvet. Rozmiar materaca: 90x200cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FLAMENCO HILDING 90x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Velvet 1 1 210,30
1 729,00

Centralną część materaca Flamenco tworzą wysokiej jakości sprężyny typu Multipocket. Gęste rozmieszczenie sprężyn wpływa na elastyczność punktową powierzchni materaca, dzięki czemu ciało użytkownika podparte jest stabilnie na całej długości. Zaletą materaca Flamenco są również dwie strony o odmiennych twardościach. Miękką stronę tworzy pianka lateksowa o właściwościach antyalergicznych, natomiast nieco twardszą w odczuciu jest strona obłożona pianką wysokoelastyczną. Do materaca dołączony jest również wysokiej jakości pokrowiec Velvet. UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne jedno małe zabrudzenie oraz kilka punktowych plamek. Z tego względu materac dostępny jest w obniżonej cenie o 30%. Materac z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Flamenco Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż