Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30% Materac PASODOBLE HILDING 160x200 kieszeniowy - OUTLET
  • Materac PASODOBLE HILDING 160x200 kieszeniowy - OUTLET
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny

Materac PASODOBLE HILDING 160x200 kieszeniowy - OUTLET

2 579,00 zł 1 805,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 805,30 zł

Materac kieszeniowy Pasodoble z kolekcji Hilding w zdejmowanym pokrowcu Velvet. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac PASODOBLE HILDING 160x200 kieszeniowy - OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Velvet 1 1 805,30
2 579,00

Pasodoble to materac o bardzo wysokim stopniu twardości. Zbudowany jest z 7-strefowych sprężyn kieszeniowych, które zapewniają stabilne i idealnie dopasowane do każdej partii ciała podparcie. Po jednej stronie rdzenia umieszczono warstwę z włókien kokosowych, a po drugiej włókno agawy sizalowej, które nadają odpowiednią twardość i sztywność. Ponadto obie strony pokryto pianką Flexifoam o dużej elastyczności. Materac jest polecany tym, którzy lubią sypiać na twardym podłożu, osobom o wyższej wadze oraz z problemami kręgosłupa. Produkt ma status wyrobu medycznego. Przyczynia się do zapobiegania powstawania wad postawy. Wyposażony jest w miękki pokrowiec Velvet z naturalnymi probiotykami zwalczającymi alergeny. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w folii zastępczej, mało widoczne przebarwienie oraz lekko różowa plamka. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Pasodoble Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny