NEW ELEGANCE

Toaletka OVALO NEW ELEGANCE

1 028,00 zł

Minimalistyczna toaletka Ovalo z kolekcji New Elegance, z dwiema praktycznymi półkami.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Toaletka Ovalo marki New Elegance łączy w sobie współczesny design i funkcjonalność. Jej prosta, ale i niezwykle elegancka konstrukcja składa się z metalowej ramy w kolorze czarnym, która tworzy stabilną podstawę o charakterystycznych, zaokrąglonych kształtach. Rama jest smukła, a jednocześnie solidna i stabilna, co sprawia, że toaletka jest niezwykle trwała. Blat toaletki został wykonany z jasnego laminatu z wzorem drewna, co tworzy piękny kontrast z czernią metalu, nadając całości ciepły, domowy akcent. Szeroki blat pomieści niezbędne akcesoria do makijażu, biżuterię czy inne drobne przedmioty. Pod blatem znajdują się dwie praktyczne półeczki, które mogą służyć do przechowywania drobnych przedmiotów. Zwiększają one praktyczność toaletki, zapewniając dodatkową przestrzeń. Współczesna estetyka mebla sprawia, że będzie on pasować do wielu stylów sypialnianych, stając się jego piękną ozdobą.

WYMIARY: 120 x 40 x 75 CM

Szczegóły produktu:

  • wymiary toaletki: 120x40x75 cm,
  • minimalistyczny design,
  • korpus umieszczony na metalowej ramie, malowanej proszkowo na czarno,
  • blat wykonany z trwałego laminatu,
  • posiada dwie praktyczne półeczki.
Toaletka OVALO NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
120 cm
Wysokość:
75 cm
Głębokość:
40 cm
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Ovalo
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
120 cm
Wysokość:
75 cm
Głębokość:
40 cm
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Ovalo
NEW ELEGANCE