NEW ELEGANCE

Komoda 4D OVALO NEW ELEGANCE

1 653,00 zł

Nowoczesna komoda 4D Ovalo z kolekcji New Elegance, wykonana z płyty laminowanej w dwóch kolorach.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Komoda 4D Ovalo marki New Elegance to oryginalna propozycja do nowoczesnych sypialni. Jest to funkcjonalny model, który doskonale łączy nowoczesny design z praktycznym zastosowaniem. Korpus mebla został wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej, która jest trwała i niezwykle łatwa w pielęgnacji i konserwacji. Wykorzystanie dwóch kontrastujących kolorów nadaje komodzie unikalnego charakteru i sprawia, że staje się ona wyróżniającym się elementem wystroju sypialni. Uwagę zwracają ozdobne, owalne elementy wykonane z płyty dąb Hikora, z eleganckim rysunkiem drewna. Komoda jest niezwykle pojemna, dlatego zapewni dużo miejsca do przechowywania ubrań. Cztery zamykane wnęki ułatwiają segregowanie przechowywanych przedmiotów. Czarne metalowe nóżki stanowią nie tylko solidne wsparcie, ale dodają również lekkości całej konstrukcji. Wszystkie te cechy sprawiają, że komoda 4D Ovalo to nie tylko funkcjonalny i pojemny mebel, ale także piękna ozdoba nowoczesnej sypialni.

WYMIARY: 200 x 43 x 83 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary komody: 200x43x83 cm
- 4 drzwiczki wnękowe
- wykonana z trwałego i łatwego w pielęgnacji laminatu
- korpus osadzony na nóżkach w kolorze czarnym
- mebel w kolorze dąb Hikora + czarny mat
KOMODA 4D OVALO NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
200 cm
Wysokość:
83 cm
Głębokość:
43 cm
Materiał:
Płyta meblowa laminowana
Kolor:
Dąb Hikora
Kolor:
Czarny
Liczba drzwiczek:
4
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Ovalo
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
200 cm
Wysokość:
83 cm
Głębokość:
43 cm
Materiał:
Płyta meblowa laminowana
Kolor:
Dąb Hikora
Kolor:
Czarny
Liczba drzwiczek:
4
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Ovalo
NEW ELEGANCE