NEW ELEGANCE

Stolik nocny KONTYNENTALNY C NEW ELEGANCE

858,00 zł

Nowoczesny stolik nocny kontynentalny C marki New Elegance, w setkach obić do wyboru.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Stolik nocny kontynentalny C z kolekcji New Elegance to niezwykle stylowy model, który idealnie wpisze się w nowoczesne aranżacje sypialni. Solidna konstrukcja, wykonana z najwyższej jakości materiałów, sprawia że mebel jest nie tylko estetyczny, ale także trwały. Szklany blat dodaje lekkości konstrukcji, a przy tym umożliwia ustawienie lampki nocnej, budzika czy innych przedmiotów. Półka umieszczona poniżej blatu jest niezwykle praktyczna – to idealna przestrzeń do przechowywania książek, czasopism czy innych drobiazgów, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Dzięki temu stolik staje się nie tylko ozdobą sypialni, ale także funkcjonalnym meblem ułatwiającym utrzymanie porządku. Model kontynentalny C wyróżnia się wysokością aż 51 cm, dlatego jest to doskonały wybór do wyższych łóżek, dzięki czemu będzie łatwo dostępny i praktyczny w codziennym użytkowaniu.

WYMIARY: 51 x 40 x 51 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary stolika: 51 x 40 x 51 cm
- praktyczna półka do przechowywania
- setki obić do wyboru
- nowoczesny, szklany blat
Stolik nocny KONTYNENTALNY C NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
51 cm
Wysokość:
51 cm
Głębokość:
40 cm
Blat:
szklany
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
51 cm
Wysokość:
51 cm
Głębokość:
40 cm
Blat:
szklany
NEW ELEGANCE