NEW ELEGANCE

Komoda MODELLO NEW ELEGANCE

958,00 zł

Nowoczesna komoda Modello New Elegance idealna do salonu lub przedpokoju.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Komoda Modello New Elegance jest eleganckim meblem, który charakteryzuje się nowoczesnym designem i praktycznością. Została wykonana z płyty meblowej w dwóch różnych okleinach — Flamed Wood oraz dąb Hikora. Kontrast pomiędzy jasnym, a ciemnym wykończeniem tworzy ciekawy i stylowy efekt. Za otwieranie drzwi i szuflad w komodzie odpowiada system push and pull. Komoda Modello New Elegance posiada dwa fronty oraz dwie szuflady, które pozwalają na schowanie różnorodnych przedmiotów i łatwe utrzymanie porządku. Proste, geometryczne linie oraz brak zbędnych ozdobników sprawiają, że mebel ten idealnie wpisze się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Jednocześnie, połączenie ciepłego odcienia z chłodniejszym, ciemnym wykończeniem sprawia, że mebel ten może stać się centralnym punktem wnętrza, przyciągającym wzrok i nadającym charakteru przestrzeni. Komoda Modello łączy w sobie estetyczny wygląd z funkcjonalnością, będąc nie tylko praktycznym, ale i dekoracyjnym elementem wyposażenia wnętrza.

WYMIARY: 98 x 85 x 42 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 98 cm
- wysokość: 85 cm
- głębokość: 42 cm
- nowoczesny design
- wyposażona w praktyczne półki i szuflady
- solidna konstrukcja
KOMODA MODELLO NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
98 cm
Wysokość:
85 cm
Głębokość:
42 cm
Kolor:
Flamed Wood
Kolor:
Dąb Hikora
Liczba drzwiczek:
2
Liczba szuflad:
2
Informacje dodatkowe:
mechanizm push and pull
Kolekcja:
Modello
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
98 cm
Wysokość:
85 cm
Głębokość:
42 cm
Kolor:
Flamed Wood
Kolor:
Dąb Hikora
Liczba drzwiczek:
2
Liczba szuflad:
2
Informacje dodatkowe:
mechanizm push and pull
Kolekcja:
Modello
NEW ELEGANCE