NEW ELEGANCE

Stolik nocny MODELLO NEW ELEGANCE

487,00 zł

Nowoczesny stolik nocny Modello marki New Elegance z dwoma praktycznymi szufladami.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Stolik nocny Modello to wyjątkowe połączenie elegancji i funkcjonalności, które doda każdej sypialni charakteru i ciepła. Stolik ma kształt prostopadłościanu. Boczne ścianki zostały wykonane z płyty meblowej w dekorze dąb Hikora, zaś fronty w wybarwieniu Flamed Wood. Tekstura wypalonego drewna wprowadza do sypialni element natury, a jednocześnie zachowuje nowoczesny wygląd. Szuflady stolika Modello New Elegance zostały wyposażone w system otwierania push and pull z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Pozwalają one na łatwe przechowywanie drobnych przedmiotów, które chcemy mieć pod ręką, jak książki, okulary czy piloty. Blat stolika wykończony jest szkłem, co nie tylko dodaje mu elegancji, ale także zapewnia łatwość w czyszczeniu i odporność na codzienne użytkowanie. Stolik nocny Modello będzie doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie trwałość, jakość wykonania oraz unikatowy design.

WYMIARY: 51 x 44 x 42 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 51 cm
- wysokość: 44 cm
- głębokość: 42 cm
- nowoczesny design
- solidna konstrukcja
- wyposażony w praktyczne szuflady
STOLIK NOCNY MODELLO NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
51 cm
Wysokość:
44 cm
Głębokość:
42 cm
Kolor:
Dąb Hikora
Kolor:
Flamed Wood
Liczba szuflad:
2
Informacje dodatkowe:
mechanizm push and pull
Blat:
szklany
Kolekcja:
Modello
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
51 cm
Wysokość:
44 cm
Głębokość:
42 cm
Kolor:
Dąb Hikora
Kolor:
Flamed Wood
Liczba szuflad:
2
Informacje dodatkowe:
mechanizm push and pull
Blat:
szklany
Kolekcja:
Modello
NEW ELEGANCE