NEW ELEGANCE

Szafa 2D z półkami i dwoma drążkami OVALO NEW ELEGANCE

1 422,00 zł

Praktyczna szafa Ovalo marki New Elegance z dwoma drążkami na ubrania oraz półkami.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Szafa Ovalo to kwintesencja współczesnej estetyki połączonej z funkcjonalnością. Jej wyrazista, monochromatyczna forma w głębokim odcieniu czerni sprawia, że stanie się ona wyjątkowym elementem w każdym wnętrzu, przyciągającym wzrok i budzącym zainteresowanie. Fronty szafy są gładkie, z wyjątkiem charakterystycznego, owalnego akcentu wykonanego w dekorze dąb Hikora, który przełamuje surowość matowej czerni i wprowadza do konstrukcji odrobinę ciepła. Mebel wykonano z wysokiej jakości płyty meblowej. Wycięcie w kształcie owalu nie tylko estetycznie wzbogaca front, ale pełni również funkcję ergonomicznego uchwytu. Wnętrze szafy kryje dwa drążki na ubrania oraz półki na ubrania złożone. Szafa Ovalo może być umieszczona w sypialni, garderobie czy nawet w przestronnym przedpokoju, dodając każdemu z tych pomieszczeń elegancji. Doskonale sprawdzi się w domach, w których ceni się ład i harmonię.

WYMIARY: 100 x 60 x 210 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 100 cm
- głębokość: 60 cm
- wysokość: 210 cm
- modernistyczny design
- solidna konstrukcja
- wyposażona w praktyczne drążki i półki na ubrania
SZAFA 2D Z PÓŁKAMI I DWOMA DRĄŻKAMI OVALO NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
100 cm
Wysokość:
210 cm
Głębokość:
60 cm
Kolor:
Czarny
Kolor:
Dąb Hikora
Kolekcja:
Ovalo
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
100 cm
Wysokość:
210 cm
Głębokość:
60 cm
Kolor:
Czarny
Kolor:
Dąb Hikora
Kolekcja:
Ovalo
NEW ELEGANCE