- Obniżka



Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 889,00 zł
Materac Jan Janpol z wkładem kieszeniowym i dwiema wysokiej jakości piankami: żelową i termoelastyczną.
Materac Jan to nowość w ofercie producenta Janpol. Materac opiera się na wysokiej jakości sprężynach multipocket, które zapewniają optymalne wsparcie kręgosłupa. Dzięki indywidualnej pracy każdej sprężyny powierzchnia materaca pracuje w zależności od nacisku ze strony użytkownika. Materac Jan to model dwustronny, którego powierzchnie idealnie sprawdzą się podczas chodnych nocy, jak i letnich wieczorów. Stronę z żelową pianką zaleca się stosować w trakcie ciepłych nocy. Pianka zapewnia przyjemny chłód, dzięki czemu unikniemy nieprzyjemnego pocenia i przegrzania podczas snu. Zimą natomiast warto korzystać ze strony obłożonej pianką termoelastyczną, która pod wpływem nacisku i temperatury doskonale dostosuje się do naturalnej sylwetki, zapewniając efekt delikatnego otulenia. Materac Jan Janpol dostępny jest w wysokiej jakości pokrowcach do wyboru.
Materac może się różnić szerokością i długością od wymiarów nominalnych: dopuszczalny jest nadmiar oraz niedomiar na poziomie 2 cm na szerokości i długości materaca.
Polski producent materacy, poduszek, stelaży, pokrowców oraz innych akcesoriów do sypialni. Wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć produkty dostosowane do obecnych potrzeb klientów. Produkcja opiera się na nowoczesnej technologii i zastosowaniu innowacyjnych materiałów, które zapewniają wygodę i komfort podczas codziennego użytkowania. Czytaj więcej...
Adres: Cynkowa 2a
Miasto Orzesze
Kod pocztowy: 43-180
Kraj: Polska
E-mail: biuro@janpol.pl
Telefon: +48322180900
Materac Makarena Hilding to materac posiadający dwie strony o różnej twardości, które możemy dostosować do swoich wymagań.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Wysokiej jakości hybrydowy materac Michigan Pan Materac zbudowany z kilku warstw komfortowych pianek i elastycznych sprężyn kieszeniowych.
Materac Klio Janpol, którego wkład oparty został na sprężynie kieszeniowej. Obłożenie stanowi warstwa pianki poliuretanowej. Wysokiej klasy pokrowiec do wyboru.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Twardy materac Solid Support Pan Materac z systemem sprężyn kieszeniowych oraz wysokiej jakości pokrowcem.
Materac Tauris Janpol o średnim stopniu twardości, wykonany z wkładu kieszeniowego oraz higienicznej pianki Red Soft.
Wysokiej jakości materac Elle Karibian Descanso zapewniający zdrowy i spokojny sen. W materacu zastosowano różnego rodzaju materiały, aby gwarantował on właściwe odprężenie ciała przez długi czas.
Hybrydowy materac Airy Hybrid Visco z najnowszej kolekcji Pan Materac z wkładem sprężynowym i dwiema piankami.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Wygodny materac Hybrid Mind w miękkim pokrowcu Biorytmic. Materac Hybrid Bio Pan Materac wyposażono w jakościowe pianki oraz stabilne sprężyny kieszeniowe, dzięki czemu zapewnia najwyższy poziom komfortu snu i odpoczynku.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Wygodny materac sprężynowy Evolution Karibian Descanso z dodatkiem jakościowych pianek. Materac wyposażono w aż 7 stref twardości, aby zapewnić zdrowy i spokojny sen.
Materac Puls z kolekcji Pana Materaca z wkładem ze sprężyn Multipocket obłożonych warstwami z pianki HR oraz Visco.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Kieszeniowy materac Niobe Janpol w dwóch pokrowcach do wyboru.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Kompaktowy materac Hybrid Style Sealy kieszeniowy z chłodzącą pianką żelową.
Średniej twardości materac Atomic Karibian Descanso z 7 strefami komfortu z wkładem ze sprężyn kieszeniowych i pianek.
Wysokiej jakości materac Silver Spring z najnowszej kolekcji marki Mollyflex.
UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Higieniczny, dwustronny materac Orion Janpol kieszeniowy z żelowym wkładem Red Soft i dwoma pokrowcami do wyboru.
Innowacyjny materac Lambada z wkładem ze sprężynek Pocket Plus, pianką wysokoelastyczną oraz lateksem. Materac dostępny jest w antyalergicznym pokrowcu Probiotex.