Materac Body Line Pan Materac
  • Materac Body Line Pan Materac
PAN MATERAC

Materac BODY LINE PAN MATERAC piankowy

3 205,00 zł

Piankowy materac Body Line klasy premium, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Materac Body Line Pan Materac składa się z kilku jakościowych pianek, zapewniających właściwe ułożenie ciała podczas snu i odpoczynku.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Komfortowy materac Body Line to propozycja dla użytkowników ceniących sobie najwyższy poziom komfortu snu i odpoczynku. Materac został stworzony przy użyciu kilku rodzajów pianek, które wzajemnie się uzupełniają, zapewniając odpowiednią regenerację organizmu po całym dniu wysiłku. Główną warstwę materaca Body Line stanowi pianka Hydrolatex, która powstała z połączenia wysokoelastycznego materiału i lateksu. Hydrolatex wzmocniono z kolei pianką Lavender, perfekcyjnie dopasowującą się do kształtu ciała użytkownika. Takie zestawienie pozwoliło na uzyskanie podstawy, która świetnie wypełnia wszystkie krzywizny kręgosłupa, dając mu zasłużone wytchnienie. Dodatkowo w materacu Body Line znajdują się dwie pianki – Nightfly oraz Aqua Sleep – doskonale otulające ciało użytkownika oraz dbające o nieustanny komfort i świeżość podłoża do snu. Całość zabezpieczono luksusowym pokrowcem Luxury, przyjaznym dla człowieka, a także środowiska. Materiał ponadto świetnie pochłania i w następstwie odprowadza wilgoć na zewnątrz materaca.

Pianka Aqua Sleep
Pianka Aqua Sleep: termoelastyczny materiał, działający pod wpływem temperatury ciała użytkownika. Pianka perfekcyjnie odwzorowuje kształt sylwetki śpiącego, przyjemnie ją otulając i odpowiednio podpierając.
Pianka Hydrolatex
Pianka Hydrolatex: solidna pianka, która jest mieszanką pianki z dodatkiem lateksu. Materiał zapewnia przewiewność oraz sprężystość materaca, tym samym dbając o właściwą higienę wkładu, a także odprężenie zmęczonego ciała po całym dniu wysiłku.
Pianka Nightfly
Pianka Nightfly: przyjazny dla środowiska materiał, stworzony na bazie wody. Pianka zapewnia elastyczność punktową materaca, przyczyniając się do zagwarantowania najwyższego poziomu komfortu snu czy odpoczynku. Pianka Nightfly dodatkowo charakteryzuje się miękkością oraz sprężystością.
Pianka Lavender
Pianka Lavender: profilowana pianka stabilizująca ułożenie ciała użytkownika przez całą noc. Materiał świetnie dopasowuje się do kształtu sylwetki śpiącego, odpowiednio ją podpierając. Piankę wzbogacono naturalnym olejkiem lawendowym, chroniącym materac przed powstawaniem kurzu, pleśni i roztoczy w jego wnętrzu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 cm
Twardość - średni
Body Line - budowa
Pokrowiec Luxury
Pokrowiec Luxury: jakościowy materiał, odporny na rozciąganie. Pokrowiec charakteryzuje się dobrą pochłanialnością wilgoci i następnie odprowadzania jej na zewnątrz materaca. Materiał został stworzony z przyjaznych dla skóry włókien, dlatego podnosi on poziom komfortu snu i odpoczynku. Pokrowiec można prać w warunkach domowych w 40 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
PAN MATERAC