Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
JANPOL

Materac POLA JANPOL piankowy

1 617,00 zł

Piankowy materac Pola Janpol z najnowszej kolekcji. Materac w stylowym pokrowcu 30-lecie.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac POLA JANPOL piankowy Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: 30-lecie 2 2 999,00
Materac POLA JANPOL piankowy Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Silver Care 3 2 999,00

Materac Pola to najnowsza propozycja od producenta Janpol. Materac ten tworzą wysokiej jakości pianki, które połączone w jednym produkcie zapewniają wyjątkowo komfortowy i zdrowy sen. Pola jest materace stworzonym dla osób ceniących najwyższy komfort podczas snu. Siedem stref twardości, redukcja nacisków, poprawa krążenia krwi, stabilne i optymalne wsparcie kręgosłupa na całej długości, doskonałe dopasowanie do sylwetki – to wszystko zapewnia materac Pola Janpol. Co więcej, wszystkie materiały wykorzystane w materacu cechują się doskonałą przewiewnością, co przekłada się na zachowanie wysokiej higieny snu. Materac Pola świetnie redukuje drgania powstałe w wyniku poruszania się jednego z partnerów, dzięki czemu jest to doskonałe rozwiązane w sypialniach małżeńskich. Materac dostępny jest w standardowej wersji w pokrowcu 30-lecie. Wkład materaca Pola Janpol objęty został aż 10-letnią gwarancją.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: wytrzymała i stabilna pianka. Powierzchnia pianka wyróżnia się aż 7 strefami o zróżnicowanej twardości, które zapewniają odpowiednie wsparcie każdej części ciała. Pianka nie przenosi drgań, dzięki czemu skutecznie redukuje odczuwanie ruchów partnera podczas snu.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: materiał reagujący na nacisk i temperaturę ciała użytkownika. Pianka idealnie dostosowuje się do kształtu ciała. Wpływa na równomierne rozłożenie nacisku ciała na całej powierzchni spania. Nie wywiera nacisku i wpływa na poprawę krążenia krwi w organizmie, co przekłada się na niezwykle odprężający i regenerujący odpoczynek.
Pianka żelowa
Pianka żelowa: plastyczna pianka o właściwościach zapewniających doskonały przepływ powietrza. Pianka doskonale dopasowuje się do naturalnej sylwetki użytkownika, tworząc niezwykle wygodne warunki podczas snu. Zaletą pianki żelowej są jej właściwości chłodzące, materac przez cały czas pozostaje chłodny, dzięki czemu zapewnia optymalną temperaturę podczas snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21,5 CM
Twardość - średni
Pola - budowa
Pokrowiec 30-lecie
Pokrowiec 30-lecie: pokrowiec tworzą dwa rodzaje tkaniny, elastyczna i miękka w kolorze białym oraz granatowa siatka 3D. Biała część wyróżnia się właściwościami antyalergicznymi, nie podrażnia skóry. Zastosowano na niej również specjalny wzór, który delikatnie masuje ciało podczas snu. Druga strona pokrowca cechuje się świetną przepuszczalnością powietrza, która wpływa na podniesienie higieny snu. Pokrowiec należy odświeżać w temperaturze 30 st.C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
21,5 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
JANPOL