Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac .LOG Curem
  • Materac .LOG Curem
CUREM

Materac .LOG CUREM piankowy

4 079,00 zł
Nowy produkt

Komfortowy materac, który powstał na wskutek połączenia ze sobą trzech komfortowych pianek.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 10 dni roboczych
Ilość:

Materac .LOG firmy Curem z pewnością docenią osoby, które preferują twardsze podłoże do snu. Produkt doskonale wspiera plecy, nogi i ramiona podczas odpoczynku. W modelu główną warstwę stanowi hybrydowa pianka Fusion, która powstała na wskutek połączenia cech pianki wysokoelstycznej oraz konwencjonalnej. Ta wytrzymała pianka posiada 7 stref twardości, a dzięki wysokiej elastyczności daje poczucie komfortu. Kolejną warstwę tworzy pianka Visco. Materiał ten reaguje na ciepło użytkownika, przez co idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Posiada również właściwości antyalergiczne. Pianka Serene tworzy kolejny poziom omawianego modelu. Gwarantuje ona doskonałe podparcie. Dodatkowo nie zmienia swojej struktury pod wpływem temperatury, zamiast tego rozprowadza ciepło wytworzone przez ludzkie ciało, przez co tworzy doskonały mikroklimat dla idealnego snu. Całość została obszyta zdejmowalnym pokrowcem Zeo Case, przy którego produkcji wykorzystano zeolity – czyli naturalne minerały, które posiadają właściwości antybakteryjne oraz niwelują nieprzyjemne zapachy. Obszycie, które zapewnia doskonałą cyrkulacją powietrza, z łatwością można zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza. Całkowita wysokość wynosi ok.23 cm.

Pianka Serene
Pianka Serene: w piance zastosowano system SAT – czyli miliony mikrokapsułek połączonych ze sobą, w którym każda z kapsułek reaguje niezależnie. Bardzo dobrą zaletą produktu, jest fakt iż redukuje on nacisk generowany przez biodra i plecy. Materiał zapewnia również doskonałą cyrkulacje powietrza oraz gwarantuje odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu.
Pianka Visco
Pianka Visco: pianka termoelastyczna, która reaguje na temperaturę ciała użytkownika, przez idealnie dopasowuje się do niego. Materiał ten, po usunięciu ciężaru powoli wraca do poprzedniego kształtu. Niewątpliwym atutem omawianej pianki są jej właściwości antyalergiczne.
Pianka Fly-Dry
Pianka Fusion: Hybrydowa piana o wysokim poziomie elastyczności, która gwarantuje komfortowy odpoczynek. Konturowe nacięcia sprawiły, że pianka została podzielona na siedem stref twardości. Warto zaznaczyć, że materiał ten powstał na wskutek połączenia cech pianek konwencjonalnych oraz wysokoelastycznych.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 cm
Twardość - twardy
LOG - budowa
Pokrowiec Zeo Case
Pokrowiec Zeo Case: pokrowiec, w którym została zamontowana taśma 3D, której zadaniem jest ulepszenie cyrkulacji powietrza oraz odprowadzanie nadmiaru ciepła. W obszyciu zastosowano również naturalne minerały, które posiadają właściwości antybakteryjne oraz niwelują przykre zapachy. Produkt przeznaczony do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
23 cm
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Certyfikaty:
Certyfikat szwajcarskiego Instytutu AEH
Producent:
Curem
Rated 4.91 on the scale 1 - 5 based on 57 customer reviews

Przeszedł moje oczekiwania

Bardzo wysoki poziom elastyczności, bardzo komfortowy. Wygląda na to, że przeszedł moje oczekiwania. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Serena

Materac z obydwu stron jest obity pianką Serene, która jest higieniczna i nie zatrzymuje wilgoci. To było dla mnie bardzo ważne przy zakupie materaca ze względu na to, że mam sypialnie na poddaszu gdzie jest nieraz bardzo gorąco. Na szczęście mam ten materac już ponad rok i jak na razie pod tym względem nic się z nim nie dzieje.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Dobra cena i jakość

W tej cenie moim zdaniem nie ma lepszego materaca. Spałem w kilku na prawdę dobrych hotelach i nigdy nie trafiłem na tak wygodny materac. Opłaciło się.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Opłaciło się

W tej cenie moim zdaniem nie ma lepszego materaca. Spałem w kilku na prawdę dobrych hotelach i nigdy nie trafiłem na tak wygodny materac. Opłaciło się.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

mocny

W moim mniemaniu materac doskonale spełnia swoją rolę, jest mocny, co już zdążyły sprawdzić moje dzieciaki, robiąc z niego trampolinę. Generalnie jestem póki co zachwycona zarówno samym materacem jak i obsługą klienta sklepu. Pozdrawiam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
CUREM