Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Komodor Bio-Ex Materasso
  • Materac Komodor Bio-Ex Materasso
MATERASSO

Materac KOMODOR BIO-EX MATERASSO kieszeniowy

1 367,00 zł
Nowy produkt

Kieszeniowy materac Komodor Bio-Ex Materasso rehabilitacyjny obłożony piankami wysoko- i termoelastyczną.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Twardość:
Pokrowce:
Dostępny do 4 tygodni
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac KOMODOR BIO-EX MATERASSO kieszeniowy Rozmiar: 100x200, Twardość: H3, Pokrowce: Algua 2 1 518,00

Komodor Bio-Ex to wysokiej jakości materac na sprężynie kieszeniowej. Z uwagi na 7 stref twardości, materac lepiej dopasowuje się do ciała. Sprężyny mają różną twardość i uginają się zależnie od ciężkości poszczególnych partii ciała. Ponadto dla dodatkowego usztywnienia w modelu zastosowano przekładki tapicerskie. Z jednej strony materaca znajduje się moletowana pianka wysokoelastyczna, z drugiej termoelastyczna o wysokości 3 cm, która dla dodatkowego komfortu również została wyprofilowana. Wysokoelastyczna warstwa stabilnie podpiera kręgosłup, a termoplastyczna dopasowuje się do kształtu ciała. Obie stwarzają suche środowisko snu wolne od roztoczy, wilgoci i pleśni. Komodor Bio-Ex należy do twardszych materaców na sprężynie kieszeniowej. Jego dwie strony mają jednak nieco inną twardość, bardziej twarda jest powierzchnia z pianką wysokoelastyczną. Jest dostępny w pokrowcu, który można prać. Model posiada cechy produktu rehabilitacyjnego. Materac w całości ma wysokość 24 cm. Należy go łączyć wyłącznie ze stelażami prostymi, ponieważ zginanie wkładu kieszeniowego mogłoby skutkować uszkodzeniem sprężyn.

Sprężyna kieszeniowa
Sprężyna Kieszeniowa: Wkład materaca, w którym każda ze sprężyn jest zamknięta w oddzielnej kieszonce, dobrze dopasowuje się do ciała. Materace kieszonkowe są popularne już od ponad 80. lat! Sprężyny działają niezależnie od siebie i nie tworzy się na nich efekt "fali". Na 1m² przypada ok. 270 sztuk sprężyn.
Pianka Termoelastyczna
Pianka Termoelastyczna: została wynaleziona przez NASA. Dzisiaj zdobywa coraz większą popularność ze względu na swoje właściwości. Działa, reagując na nacisk oraz temperaturę. Znakomicie dopasowuje się do ciała i redukuje siłę nacisków.
Pianka Wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: inaczej pianka o podwyższonej elastyczności, która wyróżnia się lepszym działaniem niż klasyczne pianki poliuretanowe. Są one znacznie bardziej odporne na utlenianie się i gwarantują bardzo stabilne podparcie. Bardzo dobrze "oddychają". Producenci znajdują coraz nowsze sposoby na wytwarzanie pianek wysokoelastycznych, otrzymując materiały o bardzo specyficznym działaniu, w efekcie czego materace piankowe mogą się od siebie bardzo różnić.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - średni
Komodor Bio-Ex - budowa
Pokrowiec Algua
Pokrowiec Algua: Pokrowiec Algua to model pikowany włóknem klimatyzującym o gramaturze 100 g/m2. Jest antybakteryjny, a dobroczynne właściwości dla skóry zapewniają mu mikrokapsułki z wyciągiem z alg morskich Spirulina. Algi zawierają 10 minerałów, 11 witamin, 3 kwasy tłuszczowe, 18 aminokwasów, żelazo, beta-katoten oraz bardzo dużo protein i przeciwutleniaczy. Elementy te wpływają korzystnie na pielęgnację skóry, utrzymują na odpowiednim poziomie jej wilgotność i temperaturę. Działają też pozytywnie na jej ujędrnienie. Składniki regulują krążenie krwi, więc mózg w trakcie snu jest właściwie dotleniony, a organizm odpoczywa.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
24 cm
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Rated 4.67 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
MATERASSO