Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac WENUS H2, H3, H4 JANPOL kieszeniowy

Nowy produkt

JANPOL

Materac o właściwościach rehabilitacyjnych. Bazą wkładu są sprężyny kieszeniowe o 7 strefach twardości oraz pianka poliuretanowa w 3 stopniach twardości do wyboru. Model można nabyć w rozmaitych pokrowcach.

Więcej szczegółów

Dostępny do 15 dni roboczych

Gratis
Janpol

444,36 zł

-16%

529,00 zł


Więcej informacji

Model WENUS to materac rehabilitacyjny dostępny w niewygórowanej cenie. Jego wkład stanowią wysokiej jakości sprężyny kieszonkowe o 7 strefach twardości obłożone pianką poliuretanową. Formatka sprężynowa zawiera 260 sprężyn/m2. Dla lepszego dostosowania materaca do indywidualnych potrzeb użytkownika istnieje możliwość doboru różnego stopnia twardości. Wkład kieszeniowy sprawia, że na powierzchni nie powstaje efekt całościowego uginania się w stronę najcięższej partii ciała. Każda część ciała zapada się w inny sposób, zależny od jej ciężaru i poziomu nacisku. Wenus jest polecany szczególnie parom. Kręgosłup, dzięki elastyczności punktowej materaca, zostaje ułożony we właściwej linii, a mięśnie nie muszą być napięte. Wysokiej jakości pianka poliuretanowa ma grubość 2 cm i stanowi wierzchnią warstwę materaca. Nie blokuje przepływu powietrza, jest elastyczna i antyalergiczna. Jej odporność na zniekształcenia sprawia, że materac zachowuje swoje najlepsze cechy przez długi czas. Wkład otacza jeden z estetycznych i funkcjonalnych pokrowców do wyboru. Każdy z nich przeznaczony jest do prania i wyposażony w zamki rozdzielcze. Obracanie materaca ułatwiają poręczne uchwyty zamontowane z obu stron. Model ma wysokość ok. 17,5 cm. Posiada pozytywne opinie ośrodków rehabilitacyjnych. Rekomendowany stelaż: prosty bez regulacji.

pianka_visco
Sprężyna Kieszeniowa: Sprężyna kieszeniowa została spopularyzowana w 1930 roku i do tej pory powstają kolejne modele i łóżka z zastosowaniem tych sprężyn. Ponieważ każda z nich jest zamknięta w osobnej kieszonce, materac umożliwia bardziej punktowe podparcie ciała niż w przypadku sprężyn bonellowych. Materace o siedmiu strefach twardości są popularne do dnia dzisiejszego.

pianka_visco
Pianka Poliuretanowa: Ze względu na swoją niewygórowaną cenę oraz dobre właściwości jest powszechnie stosowana. Obłożenie z pianek poliuretanowych znajdziemy w materacach, kanapach, fotelach czy innych przedmiotach codziennego użytku. Pianka ta zapewnia stabilne podparcie i w połączeniu z innymi tworzywami jak np. lateks, tworzy to bardzo komfortowe rozwiązanie.

podkreslnik

Budowa:

Materac Wenus Janpol Budowa

Wysokość:

Wysokość wkładu: 15,5 cm
Wysokość całkowita: 17,5 cm;
pokr_dol

Pokrowiec:

lato_zima_fortte
Lato/Zima: Standardowo materac Wenus występuje w pokrowcu Lato/Zima. Posiada dwie strony - letnią oraz zimową. Po stronie zimowej pokrowiec jest pikowany owczą wełną, natomiast po stronie letniej bawełną. Ponadto zastosowano w nim dodatkowe uchwyty, które ułatwiają zamianę materaca stronami. Ze względu na swoje właściwości pokrowca Lato/Zima nie da się prać.

lato_zima_fortte
Jersey: Opcjonalnie materac Wenus występuje w pokrowcu Jersey. Poliestrowa tkanina jest pikowana ociepliną. Jersey posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia bardzo łatwe ściągnięcie pokrowca do prania w temperaturze do 60°C.


Twardość H2:

twardosc7

Twardość H3:

twardosc7

Twardość H4:

twardosc7
podkreslnik
5 stref
Materac Dwustronny
Materac Wenus nadaje się do użytkowania po obu stronach, a ich zamiana wydłuża jego żywotność.

5 stref
Rehabilitacyjny
Wenus posiada specjalne atesty, dzięki którym zyskał miano rehabilitacyjnego i posiada 8% stawkę Vat.

5 stref
7 Stref Twardości
Wkład sprężyn kieszeniowych posiada siedem stref o różnych twardościach, dzięki czemu znacznie dokładniej dopasowuje się do osoby leżącej.

5 stref
Pokrowiec do prania
Wenus występuje w wysokiej jakości pokrowcu, który nadaje się do prania w temperaturze do 60ºC.

5 stref
Produkt Polski
Materac Wenus został wyprodukowany w Polsce przez Polską firmę Janpol.

5 stref
Certyfikat Oeko - Tex 100
Tkanina pokrowca posiada Certyfikat Oeko - Tex 100, który świadczy o wysokiej jakości użytego materiału.

podkreslnik
Uwaga! Promocje (gratisy) nie łączą się! Do produktu zakupionego w niższej cenie, nie przysługuje gratis! W przypadku wyboru gratisu produkt zostanie sprzedany po cenie regularnej.
Informację o wybranym gratisie prosimy wpisać w pole "informacje dodatkowe".
W ramach promocji można wybrać tylko jeden gratis.
promocja
Przy rozmiarze 160x200 lub większym dwie poduszki GRATIS!
profilowana poduszka termoelastyczna janpol
poduszka antystres
poduszka mikrofibra

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane