Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac TERMOPUR COMFORT MATERASSO piankowy Zobacz większe

Materac TERMOPUR COMFORT MATERASSO piankowy

Nowy produkt

MATERASSO

Rehabilitacyjny materac z kobinacji pianek wysokoelastycznych oraz warstwy pianki termoelastycznej; dostępny w pokrowcu do prania.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Promocja
Materasso

726,00 zł

-242,00 zł

968,00 zł


Więcej informacji

Pianki termoelastyczne coraz częściej zdobywają uznanie wśród klientów. Doskonale dopasowują się do ciała i redukują siłę nacisków podczas snu. Model Termopur jest wykonany z pianek wysokoplastycznych oraz płyty pianki termoelastycznej (jedna strona). Jego rdzeń stanowi bardzo dobrze "oddychająca" pianka wysokoplastyczna NIGHTFLY, która dzięki swoim właściwościom znacznie przedłuża żywotność materaca. Z jednej strony zastosowano profilowaną piankę wysokoplastyczną – po tej stronie materac jest zauważalnie twardszy. Z drugiej strony posiada piankę termoelastyczną, która dopasowuje się do kształtów ciała pod naciskiem i temperaturą. Materac Termopur Comfort jest dostępny w zdejmowanym pokrowcu do prania Aloe Vera.

pianka_visco
Pianka NIGHTFLY: pianka wysokoelastyczna o przyjemnej miękkości i wyjątkowej żywotności. Wyróżnia się świetną "oddychalnością". Materace z tą pianką charakteryzują się swobodną cyrkulacją powietrza, higienicznością i oczywiście komfortem użytkowania.

pianka_visco
Pianka Termoelastyczna: to pianka, która zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury i reaguje na temperaturę naszego ciała, uginając się w najbardziej potrzebnych miejscach. Dzisiaj większość producentów posiada w swojej ofercie materace z wkładem tej pianki.

podkreslnik

Budowa

Materac Termopur Comfort Budowa

Wysokość:

Wysokość wkładu: 17 cm
Wysokość całkowita: 19 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

lato_zima_fortte
Aloe Vera: niezwykle popularny pokrowiec na rynku materaców. Tkanina posiada specjalny ekstrakt z Aloesu, za jego sprawą materiał jest znacznie bardziej higieniczny. Wydziela także przyjemny, delikatny aromat. Aloes pełni również funkcje pielęgnacyjne, odżywiając skórę osoby śpiącej. Jest on ściągany i można go wyprać w temperaturze do 60°C.
podkreslnik

Twardość:

H2
Twardość H2
H3
Twardość H3
5 stref
Materac Dwustronny
Materac Termopur Comfort nadaje się do użytkowania po obu stronach, a ich zamiana wydłuża jego żywotność.

5 stref
Antyalergiczny
Materiały użyte do wytworzenia materaca charakteryzują się dużą higieną pracy i odpornością na alergeny.

5 stref
5 Stref Twardości
Materac posiada 5 stref o różnych twardościach, dzięki którym dokładniej dopasowuje się do ciała i lepiej zachowuje się w przypadku spania na boku.

5 stref
Gwarancja 3 Lata
Materac Termopur Comfort posiada 3 lata pełnej gwarancji producenta, która obejmuje odkształcenia i nieprawidłową pracę materaca.

5 stref
Materac Rolowany
Materac jest wysyłany w formie zrolowanej. Jest to jego oryginalny sposób pakowania. Po odpakowaniu go materac potrzebuje ok. 72h do powrócenia do swojej oryginalnej formy.

5 stref
Przyjazny dla Środowiska
W trakcie produkcji materaców firmy Materasso udało się ograniczyć emisję szkodliwych substancji do minimum, chroniąc atmosferę oraz środowisko naturalne.

5 stref
Certyfikat Eco Passport
Materac Termopur Comfort posiada certyfikat Eco Passport, który daje gwarancję, że nie zawiera żadnych niebezpiecznych substancji i jest bezpieczny dla środowiska.

5 stref
Klej Wodny Simalfa
Do utworzenia materaca Termopur Comfort firma Materasso używa wodnego kleju Simalfa, który łączy kolejne warstwy materaca bez wydzielania szkodliwych substancji dla człowieka i środowiska.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane