• Obniżka
Materac Janpol Pola piankowy
  • Materac Janpol Pola piankowy
  • Materac Janpol Pola piankowy bez pokrowca
  • Materac Janpol Pola piankowy w pokrowcu
Promocja
JANPOL

Materac POLA JANPOL piankowy

1 625,00 zł 1 218,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 625,00 zł

Piankowy materac Pola Janpol z najnowszej kolekcji. Materac dostępny w dwóch pokrowcach do wyboru.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Pola to najnowsza propozycja od producenta Janpol. Materac ten tworzą wysokiej jakości pianki, które połączone w jednym produkcie zapewniają wyjątkowo komfortowy i zdrowy sen. Pola jest materace stworzonym dla osób ceniących najwyższy komfort podczas snu. Siedem stref twardości, redukcja nacisków, poprawa krążenia krwi, stabilne i optymalne wsparcie kręgosłupa na całej długości, doskonałe dopasowanie do sylwetki – to wszystko zapewnia materac Pola Janpol. Co więcej, wszystkie materiały wykorzystane w materacu cechują się doskonałą przewiewnością, co przekłada się na zachowanie wysokiej higieny snu. Materac Pola świetnie redukuje drgania powstałe w wyniku poruszania się jednego z partnerów, dzięki czemu jest to doskonałe rozwiązane w sypialniach małżeńskich. Materac dostępny jest w dwóch wysokiej jakości pokrowcach do wyboru. Wkład materaca Pola Janpol objęty został aż 7-letnią gwarancją.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: wytrzymała i stabilna pianka. Powierzchnia pianka wyróżnia się aż 7 strefami o zróżnicowanej twardości, które zapewniają odpowiednie wsparcie każdej części ciała. Pianka nie przenosi drgań, dzięki czemu skutecznie redukuje odczuwanie ruchów partnera podczas snu.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: materiał reagujący na nacisk i temperaturę ciała użytkownika. Pianka idealnie dostosowuje się do kształtu ciała. Wpływa na równomierne rozłożenie nacisku ciała na całej powierzchni spania. Nie wywiera nacisku i wpływa na poprawę krążenia krwi w organizmie, co przekłada się na niezwykle odprężający i regenerujący odpoczynek.
Pianka żelowa
Pianka Red Soft: plastyczna pianka o właściwościach zapewniających doskonały przepływ powietrza. Pianka doskonale dopasowuje się do naturalnej sylwetki użytkownika, tworząc niezwykle wygodne warunki podczas snu. Zaletą pianki żelowej są jej właściwości chłodzące, materac przez cały czas pozostaje chłodny, dzięki czemu zapewnia optymalną temperaturę podczas snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21,5 CM
Twardość - średni
Pola - budowa
Pokrowiec Tencel
Pokrowiec Tencel: obszycie tworzą biodegradowalne włókna o właściwościach antyalergicznych. Tworzą skuteczną barierę dla rozwoju alergenów. Wysoka przepuszczalność powietrza oraz absorpcja nadmiaru wilgoci wpływają na zachowanie wysokiej higieniczności podczas codziennego użytkowania. Pokrowiec należy prać w temperaturze 40 st.C.
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: antyalergiczny pokrowiec, który w swej strukturze posiada srebro, które uniemożliwia rozwój bakterii oraz niweluje alergię. Obszycie nie elektryzuje się, dzięki czemu na powierzchni nie osiada się kurz. Dodatkową zaletą pokrowca jest fakt, iż skutecznie zabija nieprzyjemne zapachy. Z łatwością można go zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego o temperaturze maksymalnej wynoszącej 40 stopni Celsjusza.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
21,5 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
21,5 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Promocja
JANPOL