Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac PRIMATOR BIO-EX ROYAL MATERASSO kieszeniowo-lateksowy Zobacz większe

Materac PRIMATOR BIO-EX ROYAL MATERASSO kieszeniowo-lateksowy

Nowy produkt

MATERASSO

Rehabilitacyjny materac z wkładem ze sprężyny kieszeniowej o siedmiu strefach twardości, obłożony lateksem.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Promocja
Materasso

773,00 zł

-136,00 zł

909,00 zł


Więcej informacji

Materac Primator Bio-Ex Royal zaliczany jest do produktów rehabilitacyjnych. Jego wkład tworzą sprężyny kieszeniowe o siedmiu strefach twardości. Są cenione przez użytkowników, ponieważ bardzo dobrze dopasowują się do ciała i zapewniają stabilne podparcie dla kręgosłupa. Każda z nich znajduje się w oddzielnej materiałowej kieszonce więc pracują indywidualnie, a powierzchnia materaca nie ugina się w całości, tylko w miejscach styku z ciałem. W trosce o lepszy komfort snu, w modelu z obu stron zastosowano warstwę lateksu (3 cm), która znakomicie współpracuje z wkładem sprężyn. Lateks zapobiega rozmnażaniu się bakterii i zapewnia szybkie odprowadzenie wilgoci. Primator Bio-Ex Royal jest dostępny w dwóch twardościach, by jeszcze lepiej dostosować się do indywidualnych potrzeb i upodobań. Jest przewiewny i bezpieczny dla alergików. Występuje w pikowanym pokrowcu Lyocell z możliwością prania w temperaturze do 60ºC. Obustronne obłożenie lateksem pozwala na korzystanie z jego każdej strony. Modelu nie należy używać ze stelażami regulowanymi, najlepiej stosować proste modele elastyczne lub sztywne. Wysokość: 21 cm.

pianka_visco
Sprężyna Kieszeniowa: Sprężyna kieszeniowa została spopularyzowana w roku 1930 i do tej pory powstają kolejne modele oraz łóżka z ich zastosowaniem. Dzięki zamknięciu każdej ze sprężyn w osobnej kieszonce, materac bardziej punktowo podpiera ciało niż w przypadku sprężyn bonellowych. Ponadto umożliwiło to stworzenie materaców o siedmiu strefach twardości, które są popularne do dnia dzisiejszego.

pianka_visco
Lateks: Pierwsza udana próba produkcji lateksu miała miejsce w 1928 roku. Niedługo potem firma Dunlopillo wprowadziła materace z lateksem, które doceniła brytyjska rodzina królewska, a teraz są szeroko dostępne dla każdego. Lateks jest bardzo wytrzymały i higieniczny. W połączeniu ze sprężynami kieszeniowymi zapewnia świetną jakość i komfort snu.

podkreslnik

Budowa

Materac Primator Bio-Ex Royal Budowa
Zalecany stelaż – sztywny lub elastyczny (bez regulacji)

Wysokość:

Wysokość wkładu: 19 cm
Wysokość całkowita: 21 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

lato_zima_fortte
Lyocell: Materac Primator Bio-Ex Royal występuje w pokrowcu Lyocell. Jest to tkanina utworzona na bazie wiskozy drzewnej, która bardzo dobrze "oddycha". Pokrowiec świetnie przyjmuje i odprowadza wilgoć, jest także bardzo przyjemy i jedwabisty w dotyku. Posiada zamek rozdzielczy i można go prać w temperaturze do 60°C.
podkreslnik

Twardość:

twardosc7

5 stref
Materac Dwustronny
Materac Primator Bio-Ex Royal nadaje się do użytkowania po obu stronach, a ich zamiana wydłuża jego żywotność.

5 stref
Rehabilitacyjny
Primator Bio-Ex Royal posiada specjalne atesty, dzięki którym zyskał miano rehabilitacyjnego i posiada 8% stawkę Vat.

5 stref
Gwarancja 10 Lat na sprężyny
Materac Primator Bio-Ex Royal posiada 10 lat pełnej gwarancji producenta na sprężyny oraz 3 lata na cały wkład materaca.

5 stref
Pokrowiec do prania
Primator Bio-Ex Royal jest dostępny w wysokiej jakości pokrowcu, który nadaje się do prania w temperaturze do 60ºC.

5 stref
Klej Wodny Simalfa
Do utworzenia materaca Primator Bio-Ex Royal firma Materasso używa wodnego kleju Simalfa, który łączy kolejne warstwy materaca bez wydzielania szkodliwych substancji dla człowieka i środowiska.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane